Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A nagynéném miért csinálja ezt?

A nagynéném miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Az van hogy egy pár éve anyu bizalmát próbálom visszaszerezni.Ez egészen 4. végéig jól ment.Aztán felkerültem felsőbe.a drága nagynéném itt jön a képbe.ugye ő amilyen szerencsém van tanár.folyton beköpte az ötösnél rosszabb jegyeim mielőtt én megtudtam volna,folyton ferdítette a dolgokat.Pl.5.be a külalakja nem volt szép az írásomnak ezért amikor anyu meglátogatta elkezdte magyarázni h milyen csúnyán írok (a külalakra 4est kaptam ami nekem egész jó),második félévbe hál istennek más magyartanárom lett nála az a külalak nagyon jónak számított.Hatodikba anyumnak nagyon szép dolgokat magyarázott be amikor újra tanította az osztályt:mondjuk azt h beszélgettem a padtársammal (nem létezővel peeerszzee) ezért ültetett máshová vagy amikor ügyeletes volt az udvaron beszéltem egy 8.os sráccal akinek tetszett a legjobb barátnőm és ugye tőlem kérdezt h a csaj mit szeret,nagyon kedbesen ezt beálította a nagynéném h pasizok.Idén megkaptuk töritanárnak is.Ugye volt egy dolgozat ami nem nagyon ment és szerintem rossz lett jövőhéten kapjuk meg,de azt mondta aki gondolja köv órán újraírhatja.Én erre gondoltam konkrétan na majd jövőhéten megírom jobbra és többet készülök rá és majd aztán mondom meg anyunak h ez nem ment de kijavítottam.Nem akartam anyut ezzel stresszelni.Csak hát a kis cuki kedves nagynénim amikor anyunál voltam szépen beköpött pedig tudja hogy amióta az eszemet tudom nem birom őt.Valamivel mindíg elrontja a jó viszonyom anyuval.

Amielőtt valaki azt mondja segíteni akar azzal nem értek egyet!Ha segíteni akarna nem a jóviszonyt cseszné el anyuval folyamatosan,hanem észre venné hogy apám milyen os valójaban.Ha azt akarja hogy jó legyen nekem akkor az alkoholista apámmal kezdjen valamit ha annyira jót akar.Annyira csak nem lehet buta hogy apámon ne vegye észre h iszik.A modorán akkor is látszik ha nem üvölt.Jó nem azt akarom hogy ezt tegye rendbe de ne gyártson mégtöbb problémát!


De miért csinálja?


13L


2015. szept. 13. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Ha anyád hisz neki, akkor ő is megéri a pénzét.


Külalak. Az egyik -ha nem a - legnevetségesebb dolog, amit osztályoznak az általános iskolába.

2015. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A rossz töridoga igaz.A pasizást meg szerintem az osztájtársaim fb profilja miatt hiszi el.Amúgy anyum is megérthetné h egy négyes nem a világvége se a rossz dolgozat amit újra lehet írni.Anyu meg szószerint olyan akar lenni mint a többis szülő.Ha xy anyja azt mondja h ő már ugrott a kútba akkor anyum utánacsinálja..
2015. szept. 13. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
nem úgy van, hogy rokon nem taníthat rokont, mert elfogultsági kérdések merülnek fel? ha ennyire necces a helyzet, akkor vádold be az igazgatónál, hogy nénéd elfogult veled. amilyen világot élünk, manapság már úgyis a diáknak adnak igazat.
2016. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megvádolni,a sulinkban az van hogy az ofője nem lehet rokonnak.
2016. febr. 13. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!