Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most tényleg megalázott a...

Most tényleg megalázott a nagynéném, vagy csak túllihegem a dolgot?

Figyelt kérdés
Fodrásznak tanulok, szakmunkásképző iskolában. Nagyon jól haladok a szakmával, jövőre (négy másik lánnyal és az egyetlen fiúval együtt) ösztöndíjat is fogok kapni. Anya és apa örülnek neki, hogy megtaláltam a számításaimat (bár azt mondták, hogy később az érettségit azért próbáljam meg), de a nagynéném szerint azzal, hogy én szakiskolába mentem, rossz példát mutatok a kisebbik (most nyolcadikos) testvéremnek. Az ő két gyerekét, ha nálunk vannak nem is engedi hozzám, ha segíteni szeretnék vagy valami, állandóan elküld, hogy nem kell segíteni. Anyának egyszer azt mondta: "Nem tudom, te hogy vagy vele, de én elsüllyednék szégyenemben, ha valamelyik gyerekem szakmunkásképzőbe menne, az olyan mint régen voltak azok a kisegítő iskolák"

2015. máj. 15. 16:31
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
98%

Nagynénéd primitív ember. Nem irigylem azért a sznob gondolkodásmódért, amiben él. Kérdezd meg, jár-e fodrászhoz? :P Sosem szimpatizáltam az olyan emberekkel, akik ennyire lenézőek azokkal, akik nem diplomákat pakolnak a polcra. Tipikus primitív, buta ember lehet.


Gratulálok az ösztöndíjhoz! :)))

2015. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem rendben van a szakmunkaskepzo. En informatikus vagyok, de ha most kene palyat valasztanom szivesen lennek acs, komuves, vagy autoszerelo ilyenek :)
2015. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm szépen :) Én is nagyon örültem neki, büszke voltam rá, hogy amikor a tanárnő mondta nekem.
2015. máj. 15. 16:39
 4/60 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az előző válaszolókkal, nagynénéd egy sznob. Az a fajta ember, aki a fizikai munkát végzőket alacsonyabb rendűnek tartja. Sok ilyen ember van, villognak a diplomáikkal meg a nagy szellemi termékeikkel, de egy villanyégő kicserélése vagy egy polc falra szögelése már gondot okozna. Nem irigylem őket.
2015. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
89%
megalazott vagy inkabb sajat magat a butasagaval.ne foglalkozz vele legy buszke a sikereidre ,de ha lesz kedved erettsegizz le .hidd el maskepp neznek az emberre(sajnos) ,de ne felj mert nagyon konnyu.
2015. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
76%

Testvér nem testvér ha a gyerekemet ócsárolná azért mert szakiskolába jár nagyon hamar kint találná magát egy préri közepén és nem is igazán ugrana be neki, hogy is került oda.

Ettől függetlenül igazuk van a szüleidnek, egy érettségi sem árt majd a későbbiekben.

2015. máj. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Szeretnék majd mindenképpen leérettségizni, mert szeretnék szépészetet tanulni
2015. máj. 15. 16:50
 8/60 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem most elnézést.
2015. máj. 15. 16:58
 9/60 anonim ***** válasza:
94%
Olyan kíváncsi vagyok, mi a nagynéni végzettsége.. Elárulod? :S
2015. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon szívesen, logisztikai, raktározási ügyintéző technikumot végzett.
2015. máj. 15. 17:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!