Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti hogy reagálnátok egy ilyen...

Ti hogy reagálnátok egy ilyen levélre? Vagy reagálnátok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet egy ismerőstől, akivel megromlott a viszony, hogy a férjem érdekből vett el engem, úton útfélen lejárat, szid.

Nem tökéletes a kapcsolatunk, de én nem érzem úgy hogy igaz lenne amit írt. Mégis bánt és elszomorít a dolog. Kérdezzek bármit is a férjemtől? Volna ennek értelme? Vagy hagyjam hogy lecsengjen bennem ez az egész és temessem magamba?


2015. okt. 29. 14:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Kérdezz a férjedtől, mutasd meg neki a levelet. A kommunikáció a férjeddel alapnak kellene hogy legyen, nem értem miért gondoltad, hogy ne kérdezd meg?

Sokkal jobb, a férjeddel való viszonyodnak is, ha ezt letisztázod. (Elnyomni nem tudod, max nem fogsz rá gondolni, de flashbackként fog előtörni, ha ezt nem beszélitek meg.)

2015. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy alapvetően egy olyan dogon vagy fennakadva amit kb nevetve törölnöd kellett volna.


Meglepődöm sokszor hogy mekkora birkák az emberek, mert a bizalmat amit a másik fél évek alatt felépített feléjük, azt képesek mások lerombolni egyetlen semmitmondó sms-el...

2015. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!