Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gondolkodnátok komolyan egy...

Gondolkodnátok komolyan egy olyan kapcsolatba ahol a párotok direkt eltitkol kényes családi kérdéseket?

Figyelt kérdés

A kérdésem ehhez kapcsolodik: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyutt..

3 éve vagyunk együtt, mégis 2 hete "kényszerből" elmondta a nővére és a leendő veje problémáját.

Pont a születésnapom volt és másfél óra maradt csak a közös programra, mert szükség volt az autóra. Sietni kellett ezért haza, hogy a nővére menjen a párjáért munka után. Volt még két autó otthon náluk sőt létezik taxi is,de ez az autó kellett.

Azóta komolyabban elkezdtem gondolkodni azon hogy ennek a férfinak az egészségügyi problémája hosszútávon befolyásolhatja az én kapcsolatom és életem is.

A barátom mindenben segíti a nővérét, a nőnek elsődleges támasza az öccse. Közös telken épitett lakásokban laknak, napi kapcsolatban vannak. Pl.a barátom nem is vásárolhat kutyát mert ezt a férfit zavarja a kutya.

Én attól tartok hogy ha komolyan gondolom ezt a kapcsolatot, az évek múltán sok probléma alakulhat ki ebből a helyzetből. Külföldre sem tudna költözni a barátom, mert lehet hogy a nővére nem bírna az idős szüleivel és a férjével is. Itt az én életem és kapcsolatomat is befolyásolja.

Túlreagálom, vagy igazság is van abban amin rágodom napok óta? Riasztó az is hogy direkt lett eltitkolva előlem ezt a tény.



2015. dec. 18. 22:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
szerintem tulreagalod.
2015. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem igazad van. Túl közel él a családjához, ez mindig problémákat szül.


Neked van testvéred?

2015. dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem reagálom túl, a szülinapom is elrontotta. Futni kellett haza, mert kellett a kocsi. Én nem élek velük, a barátommal is heti 3x ha találkozok.
2015. dec. 18. 23:29
 4/22 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2015. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A férfi 44, a barátom nővére 40.

A barátom 37, én 25.

Igen van testvérem.

2015. dec. 18. 23:33
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az hogy nincs tokeletes csalad. Ha szereted a parod, elfogadod ot a csaladjaval egyutt. Ha nem, akkor meg tokmindegy ezen toprengeni.


Nyilvan a csaladi problemak rad is hatassal lesznek, naivsag lenne azt hinni hogy nem. De ez mindig mindenhol igy lesznek, akarkit talalsz magad melle.

2015. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

"Külföldre sem tudna költözni a barátom,"


Ez mondjuk egyertelmu a leirtak alapjan. Nemhogy kulfoldre nem tud koltozni, de nem is akar mashova koltozni.


Na itt jon ki az amit mindig mondunk: nem jo a tul nagy korkulonbseg. A baratod egyszeruen oreg mar hozzad.

2015. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ebből a piciből is látszik hogy a szülinapi programom is másfél óra volt = ment a kukába, amit tudott előre a barátom. Még se nyitotta ki a száját a nővére felé hogy akkor ezt a kedves férfit hozza el a taxival vagy vigye el a másik autót. Utolsó esetben kérje meg a férfi nővérét akinek van autója hogy menjen érte. Könnyebb volt nekem azt mondani hogy akkor másfél óra van a programra tetszik/nem tetszik még ha szülinapod is van. És ez csak a kezdet..
2015. dec. 18. 23:42
 9/22 anonim ***** válasza:
52%
Ez felejtos. Lwgalabb azon a napon lwhettel volnq fontosabb a baratodnak, mint a novere (ferje). Es neg cswk nem is tudwtta veled, hanem kesz tenyek ele allitott. En a helyedben szakitanek
2015. dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Aznap azt mondta hogy 1-re kell az autó, szóval ha már késön ébredtem szedjem magam össze 10 perc alatt! hogy legyen másfél óránk a programra.

Aznap volt a születésnapom..:(

Én is igy gondolom kedves utolsó!

2015. dec. 19. 00:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!