Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Akiket egyáltalán nem fogadott...

Akiket egyáltalán nem fogadott el a férje/felesége családja azoknak hosszútávon hogy alakult az életük?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 09:07
1 2 3
 11/26 Salx Narval ***** válasza:
100%
Most látom azt is kérdezted mióta vagyunk együtt, már 28 éve.
2015. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


hát mi már 11 éve küzdünk... nem az elfogadásért, azt a férjem kimondta, arra sose volt esélyem. Csak hogy békénhagyjanak.


De hiába lakunk messzebb, azért nem lakunk más bolygón. .. már a barátainkat , én családom, stb is zaklatták... nagyon nagyon nehéz. Szóval nem szimplán nem fogadtak el sajnos...

2015. dec. 20. 11:49
 13/26 A kérdező kommentje:
nem tudom ki jött ide lepontozni a válaszokat. Én mindenkinek köszönöm, hasznosak.
2015. dec. 20. 11:50
 14/26 acelsziv ***** válasza:
100%

Köszönjük jól vagyunk. Mi 12 éve vagyunk együtt.

Anyóspajti végig próbált fúrni engem és mindig gyűlölt, mert fixa ideája volt, hogy én a lányát ellene hangolom.

Mára ott járunk, hogy kitagadta a lányát és nem áll vele szóba. Ez nekünk is megfelel. Kevesebb a bosszúság.

2015. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
acélszív nálatok vannak gyerekek? ők hogy viselik? ismerik a nagyszülőket?
2015. dec. 20. 12:51
 16/26 acelsziv ***** válasza:
100%

Nézd... Egy kislányunk van aki most 15 hós.

Anyós egyszer látta hét hónaposan. Aztán nekiesett a lányának a telefonban, hogy ő mindig csak a gyerekről beszél akárhányszor fölhívja. Na itt tette be a kaput. Asszony nyugodt hangon elküldte melegebbéghajlatra, erre a muter kitagadta. Azóta nem beszélnek és ennek 5 hónapja.

Nekem csak anyám él aki odavan az unokájáért. Szóval egy nagyanyja lesz a kicsinek és, ha kérdi, hogy mi van a másikkal... Hát azt majd valahoy mgoldjuk.

2015. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
A férjem családja nem fogadott el. A lányunk születése után (2 éves múlt) a férjem nem ment többet. Azóta rózsaszín tejszínhab az életünk, nincsenek viták, konfliktusok. 6 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok. 40/N
2015. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, jól be kell sértődtetni őket ha nem hagyják abba akkor zaklatásért jelenteni...
2015. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
sajnos van egy pszichopata köztük... így nem egyszerű... :(
2015. dec. 20. 18:45
 20/26 anonim ***** válasza:
Láthatod, minden családban másképpen alakul a helyzet, attól függően milyen személyiségűek az emberek, egy dolog mindenütt azonos,nagyon sérülhetnek a házastársak, de a nagyszülőtársak is, hiszen a nagypapa is megissza a levét annak, ha a felesége áskálódó, ő sem láthatja az unokát, azt elvárni, hogy a feleségétől elváljon a fia családja érdekében, szívtelenség; vagy éppen a férj is sérülhet, mert hiába áll a feleség mellett, és nem látja a szüleit, azért amikor nem is sejti a felesége, akkor ő gondolhat a szüleire, és fájhat neki. Természetesen néhány évig ez homok alatt maradhat, de egyszer csak kitör belőle, valamilyen kisebb összezördülés alkalmával, mikor az ember nem is számít már rá!Hosszú távon rendszeresen látogattuk a szülőket,hogy legyen annak a gyermeknek 4 nagyszülője is, és láthassák egymást. Természetesen egyáltalán nem fogadott el a férjem családja, annak ellenére, hogy az én szüleim elfogadták a páromat úgy is, hogy már elvált volt egy fiú gyermekével. A látogatások alkalmával rendszeresen szurkálgattak, kötözködtek, míg egy alkalommal ezt már olyan szinten csinálták, hogy felálltam és eljöttem a lányommal. A párom nem érti a mai napig sem, hogy miért nem tartjuk a kapcsolatot a lányommal együtt a szüleivel. A lányom most 28 éves, amikor ez történt akkor volt 18 éves, és azt mondta, hogy ő érezte mindig, és neki is rosszul esett, hogy bántanak engem a papáék, miért tűrtem eddig, ő haragszik rájuk, mert felnőtt fejjel már másképpen éli meg. A férjemmel a szeretet és tisztelet megmaradt egymás iránt, de az a bizalmas, egymásért mindent kapcsolat megszűnt. 10 évig látogatta egyedül a szüleit, míg egyszer csak hosszú szenvedés után meghalt az édesapja. Most a tiszteletünket lerójuk az apósom előtt, ott leszünk a búcsúztatón, de hogy a jövőben milyen lesz az anyósommal a kapcsolatom, nem tudom. A párom hazaköltözött az édesanyjához, mert nagyon megviselte apósom halála, és most hazajár amikor tud, de fél, hogy valami őrültséget követ el az édesanyja bánatában! Én most ezt megértem, de azért fáj!
2015. dec. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!