Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan a családodban,...

Van olyan a családodban, környezetedben, aki nem mos kezet WC után?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos van, és a gyerekeit is erre neveli. WC-zés után, kézmosás nélkül ülnek vissza az étkezőasztalhoz.

De a munkahelyemen is tapasztaltam már ilyesmit és el vagyok hűlve.


Ti szólnátok?


2016. jan. 6. 09:40
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

#10es vagyok.

Kihagytam, hogy 28 éves felnőtt férfiről van szó, és a mai napig nem mos kezet, mivel akkor sem volt hajlandó változtatni rajta, mikor én kértem.

2016. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
27%

#7


A pénisz bőre ugyanolyan bőrfelület, mint a test bármely más pontja. Ha reggel zuhanyzáskor megmosom, munkaidőben, vagy délután pontosan ugyanannyi baktérium lesz rajta, mint a felkaromon, vagy az arcomon. Sőt, mint említettem, kevesebb, mert a péniszem nincs levegőn, nem száll rá az út pora, nem fogom meg vele a mozgólépcső korlátját, stb. hazaérkezés után természetesen kezet kell mosni, de amennyiben valaki nem olyan balf..sz, hogy lehugyozza a kezét, akkor vizelés után teljesen felesleges, és csak egy kulturálisan berögzült baromság.


Persze aki a péniszét nem tartja tisztán, az mosson utána kezet legalább.

A szarás más helyzet, nyilván egy cifra után, főleg ha átszakad a papír, én is kezet mosok.

2016. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%

12: Ahogy írták már, wc után nem csak azért kell kezet mosni, mert te koszos lennél, hanem azért, mert a wc helyisége az. Pl. kilincs. Azt mindenki össze fogdossa. Vagy a wc ülőke. Főleg, egy munkahelyi wc, akit ki tudja hányan használnak.

Egyébként igen, más bőrfelület is koszos. Ezért kell étkezés előtt is kezet mosni. Meg ahogy írták, én is ha hazaérek, akkor kezet mosok.

2016. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van sajnos. Az öcsém. Sőt miután lehúzza a wc-t és marad ott valami, nem takarítja le. Elég gáz!!!!

Munkahelyemen is volt ilyen, sőt előfordult, hogy le sem húzták a wc-t. Én nem szóltam, mert nem is tudom... ultragáz az ilyen, ha nem jut eszébe magától, meg nem akartam senkit beégetni nyilvánosan, de voltak, akik köremail-t írtak.

2016. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szerencsére, nálunk mindenki ügyel az alap higiéniára.

Nem vagyok tisztaság mániás, meg azt se tartom egészségesnek, mikor valami ész nélkül bemosakszik ezekkel a fertőtlenítő gélekkel, de pl. van amikor kénytelen vagyok tömeg közlekedni, vagy ha a hiperben megfogom bevásárló kocsinak azt a tolórészét, akkor én is használom a fertőtlenítő gélt, pláne ha járvány van. Ami nálam alap kisdolog, nagydolog után kézmosás szappannal, evés előtt kézmosás szappannal, főzés előtt alapos kézmosás. Ha nagyon letüsszenteném a kezeimet, azt is leöblítem. Erre nevelem a kislányomat is. Férjem hasonlóan ügyel a tisztaságra, meg az ő családja is.

2016. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim válasza:
94%
Én azt sem értem, hogy sokan miért csak hugyozás után mosnak kezet. Az elvileg tiszta farkukat fogják meg a koszos kezükkel, utána meg kezet mosnak...
2016. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írta,hogy a pöc.se kevésbé mocskos.

A pöc.öd nem szellőzik eléggé. Beizzad. Bebüdösödik két zuhany között.

Én mindig kezet mosok. Ha nyilvános helyen vagyok megengedem a csapot rendesen,de elzárni már a könyökömmel záromel.

A WC kisúrolása kefével alap minden szarás után. Nem nehéz 10mp-t rászáni,és addig sem büdösödik ott.

Nem szép dolog másokat megajándékozni a szerinted nem undorító látvánnyal,és higiéniával.

2016. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
12. Igényesség kérdése lenne az egész, kár vitázni. Te borzasztóan igénytelen pali vagy.
2016. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

"Sosem értettem, miért problémáznak ezen egyébként ennyien, ha szaros marad a vécé. A vécé arra való, hogy beleszarjanak. Ezért nem lepődök meg, ha szaros. Két takarítás között hadd legyen olyan, amilyen, utána úgyis kipucolom, vagy aki éppen soros. Annak idején a pöcegödröt sem ürítették minden szarás után."


Szerintem azért, mert a sz.r látványa undorító. És szagok is áradnak belőle, amitől elkapja az embert a hányinger. Ráadásul az sem mellékes, hogy a WC-takarítás is könnyebb, ha nem kell a rászáradt sz.rt vakarni róla.

2016. jan. 6. 11:28
 20/48 anonim ***** válasza:
81%
A hónalj és a f@rok ami a legbüdösebb és mocskosabb.
2016. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!