Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért mindig azok papolnak a...

Miért mindig azok papolnak a család fontosságáról akiknek szörnyű családjuk van?

Figyelt kérdés
Feleségem rokonságát csak a pénz érdekli, állandóan átverik egymást, lehúzzák egymást, kölcsönkérnek és nem adják vissza, persze tőlünk is állandóan kérnek de nem adom, mert nem engedem. Amikor éppen nem egymástól kunyerálnak akkor meg veszekednek, főleg a politikán szoktak összeveszni. És mégis feleségem állandóan velük akar találkozni, ebédelni, ünnepelni. Megünneplik egymás szülinapját, névnapját mindenkinek mindig ezért 3 naponta tartanak bulit. Botrányos, zűrös családja van mégis szerinte a család áll mindenek felett, nála gyakorlatilag szentségtörésnek számít hogy 2 hetente találkozom csak a szüleimmel és nem beszélek velük minden nap telefonon.
2016. febr. 22. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem ez az altalanos. Amzgy valoszinuleg a feleseged jol erzi magat ebben a csaladban, nem ugy latja oket, mint te. En borzasztonak erzem a csaladomat, nem is eroltetem az erintkezest.
2016. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
húúú hogy nem marad tök egyedül egy kapcsolatban a család nélkül csak azért hogy neked kényelmesebb legyen...
2016. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
73%
Sajnos az én családommal is hasonló a helyzet. Nem ennyire drasztikus, de súrolja a határt. Ettől függetlenül szeretem őket, mert a családom. Azért bármi is legyen egy családban, bármilyen veszekedés, harag, pénz problémák, vagy tényleg bármi rossz, akkor is mindig rájuk számíthat az ember. Ettől függetlenül én jó embernek tartom magam. Próbálom elnézni a családom hibáit, hiszen olyan rövid az élet, sosem lehet tudni meddig tart. Annyival rosszabb cipőben járunk mi, hogy a férjem családja talán még az enyémnél is rosszabb. De tudom, a férjemnek fontosak a szerettei, így én is minden alkalommal pozitívan állok hozzájuk. Nem értük, a férjemért. Neki is jól esik, ha mellette vagyok, bármi is történik. Pedig az ő szülei elég durva dolgokat csináltak. Az egyetlen dolog amit tehet az ember, ha elnézi a másik hibáit. Így saját magát sem kínozza a folyamatos stresszel, na meg nyugodtan élhet a párja is. Senki nem tökéletes! El kell fogadni!
2016. febr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős.Miért is papol a család fontosságáról,hát azért,mert érzelmileg a családtagokat lehet a legjobban zsarolni ha pénzről van szó...
2016. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert Stockholm szindrómás lehet.
2016. febr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!