Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most költöznénk össze, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most költöznénk össze, de nincs letisztázva a családjával. (? )

Figyelt kérdés

Már korábban mondtam neki, hogy beszéljen az anyjával. Nagy nehezen pénteken megemlítette, hogy meg kéne majd beszélni az ideköltözésemet. Mire az anyja: jó. Aztán ment a dolgára, a párom pedig nem firtatta tovább. Azóta sem kerítettünk rá sort. De nekem ide kell munkát keresnem feléjük és mivel kb 100 kmre lakom, nem tudok csak úgy haza menni. Viszont nekem most olyan -mondtam is neki - mintha mindenki menekülne a téma elől, csak nehogy le kelljen ülni ezt megbeszélni... Akkor hogy jöjjek ide nyugodt szìvvel, hogy nekem a szemembe az anyja nem adta még az áldását a dologra. Hát az ő házába jövök a fiához. Nekem otthon elvárnák, hogy min 1 hónappal bejelentsem. Én meg is tettem volna már rég. Ő meg? Meg a család is ahogy lereagálja? Mintha meg sem hallanák: jól van; oszt ennyi. De ha beállítok pakokkal hogy na cső itt vagyok! Akkor biztos, hogy baj lenne!

Megkérdezzem én magam az "anyósom"? Vagy mondjam a páromnak, hogy akkor most de leülünk megbeszélni? Állítólag ő akar velem élni, csak ezt itthon elfelejti közölni. Mondom mehetünk felőlem albérletbe, akkor senkit meg nem kell kérdezni! De oda nem még...


Mit csináljak akkor? Engem nagyon idegesít már ez. Neki mondjam vagy vegyem kezembe a dolgokat?


24L



2015. aug. 24. 08:39
 1/2 anonim válasza:
100%
én így lehet, hogy inkább maradnék otthon... esetleg mondd meg a párodnak, hogy ne haragudjon, de így nem mered bevállalni a dolgot. Aztán ha fontos vagy neki, akkor úgyis találtok majd valamilyen megoldást. Ha meg nem hajlandó együttműködni, akkor lehet nem ártana átértékelni ezt a kapcsolatot egy "kicsit"
2015. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt már tudják, hogy együtt akarunk élni náluk, mert egyszer említette már nekik, de úgy hogy leülünk akkor az érintettek hogy na most akkor te fiam ide hozod őt? Hogy tervezitek az együtt élést? Nekem mik az elvárások mint a ház tulajának, családfőnek stb... ilyen nem volt. Fogalmam sincs miket várnának el tőlem, csak vannak sejtéseim. Azt is csak sejtem illetve... hát gondolom, tudom, hogy a takarításon kívül a párom szobáját kivéve egy szalma szálat sem tehetek alrébb majd ahogy nekem tetszik, mert nem az én házam, én csak a párja vagyok a kedvesemnek, mégcsak ugye nem is a felesége. Ezért nem is akarok sokáig évekig náluk tartózkodni, csak indulásnak, mivel a párom nem hajlandó még arra, hogy pár hónap múlva odébb álljunk. 1 évet gondoltam itt aztán menni. Addig kéne kb sacper ugye 1 év (az én elgondolásom szerint) jól kijönni a családdal lakva. Mert más ha tudják, hogy úgyis megyek haza. Alapból jól meg vagyok velük de ez a helyzet sosem lehet tudni miket alakít majd aztán ezen. Párom pl nem szokta meg, hogy én akarok majd itt vele főzni, meg 3 naponta takarítani a szobát stb... Mondjuk ilyen szempontból rosszul nem járnak velem. Pénzügyileg is hozzá fogok járulni természetesen. Csak hogy egyáltalán igen, engedik e vagy mit szólnak hozzá? Mert az anyja azt mondta neki korábban, ne menjen máshova lakni. Tehát akkor nem lehet elvileg baj neki ha így gondolta, hogy a fia el ne menjen.

Csak akkor nem értem miért dugja mindenki a fejét a homokba. Vagy van akinél nem szokás leülni megbeszélni?


Volt már más is ilyen vagy hasonló szituban?

2015. aug. 24. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!