Ez normális? )

Figyelt kérdés

Egy számomra fontos fiúnak a lány unokatestvére a háttérképe. Véletlenül láttam még, mert amúgy mindig dugdossa a telefonját. És ez nekem fura, mert mégis csak a lány profilképe a háttere... És a lány az unokatestvére. Ha anyukája, apukája lenne ott az tök természetes, de szerintem már az is fura, ha valaki a testvére szelfijét használja háttérképnek, nem hogy az unokatestvére képét. Ha egy közös kép lenne, akkor szót sem szólnék...de így... Nem értem. És elég sokszor beszél erről a lányról. És mielőtt valaki írná, igen, biztos, hogy az unokatestvére.

Normális ez? Vagy csak én tartom furának, ha valakinek az unokatestvérének a képe a háttere?

16L



2016. ápr. 19. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

10-es.Bocs de marhaságot írsz.Az ősember igaz nem tudta mi az a DNS viszont a tetmészet igen.

Az állatok és az emberek (az ősemberek is)bocsájtanak ki feromont.

Az én feromonjaimat a tőlem különbözö DNS-el rendelkező ember fogja vonzónak találni.Minél különbözőbb annál vonzóbb.A természet így gondoskodik a genetikai sokszínűségről.(Tudományosan bizonyított)

Ez nem egy modernkori marhaság.Ez egy ősi ösztön.

Mindemellett saját állításodat cáfolod amikor a beltenyészezről írsz!

2016. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Biztosan az ő telefonja, láttam már ezelőtt fél évvel is a kezében.

Valamint drága alanyunk mindig szívezgeti, hozzászólogat a lány képeihez kb. december óta. Azelőtt egy lájkot nem nyomott egy képére sem...

2016. ápr. 20. 10:58
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te sem vagy normális, hogy nézegeted a Facebookon, mikor mit lájkol, és mihez szól hozzá. A saját pasimnál sem nézem ezeket a dolgokat, a szemem sülne ki, ha így kémkednék valaki után!
2016. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De hallod, életemben most először néztem meg, hogy mit lájkol és mit nem, mert kíváncsi voltam hogy akkor mi is van köztük. Hidd el, nem vagyok az a kémkedős típus. :)
2016. ápr. 20. 12:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Én se kémkedek a párom után de ha like-ol valamit azt a saját facebook oldalomon látom.Többek közt erre találták ki az egész közösségi oldalt.Mi ez az álszent duma ,hogy "kisülne a szemem"? Jesszus!
2016. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha az én posztomat lájkolja, azt látom, persze, de ha valami mást, azt nem feltétlenül. Lehet, hogy be lehetne állítani, hogy szorosabban kövessem a dolgait, de nem fogom. Amit akar, úgyis megoszt velem.
2016. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!