Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne kötődje...

Mit csináljak, hogy ne kötődjek annyira egy családtagomhoz?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem, de sokszor azt érzem, hogy púp vagyok a hátán. Legszívesebben naponta beszélnék vele, de nem akarom zargatni, szeretném mondjuk ezt a napi beszélgetés utáni vágyat heti 1-re csökkenteni, és nem akarom mindennel "terhelni" őt.

Viszont nehéz megállni.


2016. ápr. 24. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Szükséged van egy olyan partnerre, akivel a mindennapjaidat megoszthatod. Válassz párt.
2016. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
nah kiről van szó?
2016. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg vele, kérdezz rá, hogy tényleg teher vagy-e neki? Ha ismered, és hazudik, úgyis látni fogod rajta. Egyébként én nem aggódnék ezért sőt, semmiképp sem akarnám csökkenteni a vágyat. Ha vele akarod megbeszélni, ha vele vagy önmagad ne akarj tőle elszakadni. Az élet túl rövid ahhoz, hogy egy családtagtól, akit szeretsz, el akarj szakadni, csak mert soknak érzed magad.
2016. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is beszélek tesómmal szinte minden nap,főleg csak chaten mert kicsit messze élünk egymástól. Jól esik ha keres és szerintem neki is ha én keresem.Szerintem csak beképzeled,hogy terhes lennél számára :) Örülj inkább,hogy jó kapcsolatban vagytok és ne elemezgesd túl a dolgokat :))
2016. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok ,ha lehet tudni melyik családtagodról van szó?
2016. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha a lányod: törődj bele, hogy már saját élete van

Ha az anyukád: válj le végre róla, vazze

Ha az unokahúgod: keress egy olyan csajt, aki hasonlóan néz ki

Ha a nagymamád: inkább vásárolj be neki ahelyett, hogy hívogatod

Ha a tesód: na ezt nem tudom. A tesóimmal legszívesebben én is mindennap beszélnék.:)

2016. ápr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
keres korod beli barátokat, foglald le magad
2016. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!