Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, hogy ismét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ismét kötődjek a barátomhoz? Hogy higgyek benne, hogy még lehet igazán jó a kapcsolatunk? Adjatok valami tanácsot

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú, de kérlek olvasd végig!

7 hónapja vagyok együtt a barátommal, nincsenek köztünk nagy problémák. A kapcsolatunk elején nagyon jó volt minden, én nagy reményekkel léptem ebbe a kapcsolatba, úgy éreztem végre kaptam én is egy társat. Habár azt érzem, hogy egyre jobban mélyülnek irántam az érzései, tesz olyan dolgokat amiket szerintem alapból nem sok lánynak tenne meg és érezteti velem, hogy szeret, mégis kétségeim vannak, hogy tényleg működni fog-e ez a kapcsolat hosszabb távon. A probléma az, hogy sokat dolgozik és kevés ideje van rám, átlagban heti 1-2 napot vagyunk együtt, hétköznap pedig nem kommunikálunk sűrűn, szintén miatta. Ezt az elején nehéz volt elfogadnom, sokat küzdöttem ezzel magamban, de nagyjából elfogadtam. Viszont nekem szükségem lenne arra, hogy jobban az életem része legyen és úgy érzem, hogy mostanra már megtettem minden tőlem telhetőt, de ő nem tesz annyit hozzá. Attól félek, hogy el fogok tőle távolodni teljesen. Néha azt is nehéz elhinnem, hogy kapcsolatban vagyok, főleg hétköznap, mikor alig beszélünk. Ehhez képest, az a kis együtt töltött idő is semmi.

Szeretem őt és vele akarok maradni, megviselne, ha szakítanánk, de nem tudom mi lesz így.

Hogy tudnám előhozni magamban a régi érzéseket? Mit tehetnék szerintetek ebben a helyzetben? :/ 21/L



2015. márc. 10. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Megszoksz vagy megszöksz.Én a helyedben szöknék.
2015. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!