Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Állítólag a fiúk az anyjukra,...

Állítólag a fiúk az anyjukra, lányok az apjukra hasonlítanak jobban (külsőleg). Nálatok bevált ez?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és tényleg inkább apukám..

Nálatok hogy van ez?


2016. máj. 2. 22:01
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
Húgom apára hasonlít, én (19L) teljesen anyára (de annyira, hogy néha összekevernek minket...). Szóval nálunk ez bukott elmélet.
2016. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:

Én inkább vegyesen mindkettejükre, talán valamennyivel jobban anyára, mert a fejformámat tőle örököltem, és ugye ez az, ami legjobban feltűnik az embereknek elsőre. :D

De pl. az orromat nem tudom hova tenni, mindhármunknak teljesen eltérő orraink vannak, abszolút nem hasonlítanak.

2016. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
Ja, és lány vagyok, ez lemaradt :D
2016. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

Én anyára hasonlítok kívül, apára belül :)

25/N

2016. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
Bárki meglát anyám ismerősei közül első mondata, hogy mintha csak anyámat látnák ilyen idős korban. Lány vagyok természetesen, de a bátyám is anyánkra hasonlít jobban (apánkra nem gondolna senki), de pl öcsém 50-50% anyja és apja.
2016. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt figyeltem meg, hogy -- nemtől függetlenül -- ahol két gyerek van, ott az idősebbik az apjára, a fiatalabbik az anyjára hasonlít. Persze ismerek néhány kivételt is (pl. olyan családot, ahol a te szabályod érvényesül, tehát a lány az apjára, a fiú az anyjára hasonlít, és a fiú az idősebb) . Ahol több gyerek van, ott ez nyilván nem ennyire egyértelmű, és legtöbbször az ikreknél sincs ilyen.

Mi ketten vagyunk lányok, a nővérem kiköpött apám, csak nőben, én meg valósággal anyám klónja vagyok. Egymásra nem is hasonlítunk...

2016. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:

Hááát...

Hajszín: anyáé sötétszőke volt fiatalkorában, apáé középbarna, én meg pont a kettő között vagyok, világosbarna hajjal :D

Szem: anyáé, tök ugyan olyan alakja van

Szemszín: anyáé, szexi kék szemem van ;-P

Orr: apáé

Arc: mindkettő, de inkàbb apáé

Testalkat és magasság mindkét szülőmnek magas vékony, szóval arról nem nyilatkozhatok :"D


Szerintem a gyerekek mindkét szülőre hasonlítanak, egyértelmű, hogy miért...


14/L

2016. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is mindig azt mondják, hogy lány létemre) teljesen úgy nézek ki, mint anya ennyi idősen :D
2016. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
Minden gyerek hasonlít valamennyire mindkét szülőre és nagyszüleire is... max ő nem látja ezt. Ahogy én sem látok semmi hasonlóságot köztem és a szüleim közt... de mások látják.
2016. máj. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
Én mindenben apura hasonlítok (30/N), a húgom vegyes: kinézetre érdekes módon apu családjának nő tagjai, természetben anyu-apu keverék. (25/N)
2016. máj. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!