Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Állítólag a fiúk az anyjukra,...

Állítólag a fiúk az anyjukra, lányok az apjukra hasonlítanak jobban (külsőleg). Nálatok bevált ez?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és tényleg inkább apukám..

Nálatok hogy van ez?


2016. máj. 2. 22:01
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim válasza:
Külsőre én is apára, belsőre szerencsére egyikükre sem.
2016. máj. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
Egyke vagyok, no, es abszolut vegyes. Alkatom, orrom, szemoldokom , jarasom aputol, hajam, szam, fulem, magassagom es borom anyutol.
2016. máj. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

Én (N) az anyai nagymamámra hasonlítok, a rokonai sírni szoktak,mikor meglátnak,mert a mamám már nem él. Tesóm exe nálunk volt, a mamám fiatalkori képe kint van a falon,megkérdezte,hogyan csináltak rólam ilyen képet?! Ennek ellenére volt,hogy szüleimmel mentem,találkoztunk én ismerősömmel,aki azt mondta,le se tagadhatnám apámat. Szóval furi.

Tesóm (N) az anyai nagypapámra hajaz. Tesóm gyerekei közül a kislány teljesen dettó anyukám kiskorában, a kisfia pedig a férje apukájára hasonlít nagyon.

2016. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

- apa: belső 100%, körmök, kézforma és az orrunk (mint akinek bevertek :D )

- anya: erős szálú haj, jó fogsor, száj-, szemforma


- közös: magasság és hajszín félúton, vékony testalkat

- egyik sem: szemszín, és balkezesség

2016. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és lány.
2016. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
Hát én ezt csak cáfolni tudom. Nő vagyok, és annyira hasonlítok édesanyámra, hogy ha a két tablóképet egymás mellé tesszük, mintha ugyanaz az ember mosolyogna vissza. Van egy bátyám, ő is anyukánkra hasonlít. 2 fiam van, a nagyobbik az egy az egyben én vagyok, a kicsi még tiszta apja.
2016. máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, külsőre egyikükre se igazán, viszont amelyik felmenőmre állítólag hasonlítok, az apai ágon van :). Anyukám viszont tiszta nagymamám, és a nagymamám is nagyon hasonlított az anyukájára. Nálam ez már nem így van. :)
2016. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és én nem hasonlítok egyáltalán a szüleimre, viszont ha mellém teszik az apai ági dédim képét akkor olyan mintha ugyanaz az ember nézne vissza a képről.
2016. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim válasza:
Hát én is apukámra hasonlítok nagyon. De az alkatomat (szintén apai ági) déditől örököltem. 14/l
2016. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim válasza:

Én vegyes vagyok, személyisegre és alkatra,magasságra apára ütöttem.Anyától az orromat örökölttem.Az arcom inkább anyai dédnagyszülök vonásai.

19/L

2016. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!