Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Állítólag a fiúk az anyjukra,...

Állítólag a fiúk az anyjukra, lányok az apjukra hasonlítanak jobban (külsőleg). Nálatok bevált ez?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és tényleg inkább apukám..

Nálatok hogy van ez?


2016. máj. 2. 22:01
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Én öcsémre jobban hasonlítok, mint a szüleim közül bármelyikre :D. Amúgy tényleg nem hasonlítok markánsan egyikre sem, amire meg azt lehet mondani, hogy hát hasonlítok, az mindkettőnél van, pl. sötét haj, ilyesmik.
2016. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Én inkább anyámra ütöttem külsőleg, az arcvonásunk nagyon hasonlít, a hajam is valószínű édesanyámé a színe miatt viszont a sűrű dús hajat édesapámtól örököltem, ahogyan a szemem színét is. Alacsony vagyok, ezt édesanyámtól örököltem.


A lánytestvérem inkább apámra hasonlít arcvonásra nagyon rá ütött, de alkata viszont anyai nagyapánké lehet mert a tesóm erős csontú és erős alkatú, nem kövér, nem is sovány csak van rajta, de nem is hízik brutálisan, és nem is fogyott le nagyon vékonyra, mert nem tud, ez genetika.


A barátnőm aki elég érdekes, róla nem lehet megmondani hogy apjára vagy az anyjára ütött-e, mert az arcvonása inkább a nagymamájának az arcára hasonlít nagyon, a szeme színét édesanyjától örökölte mert a családban csak nekik van rikító kék szemük. A bőr színűk is kreol mindkettőjüknek, apjának meg szinte tejfehér bőre van. Az alkata vékony, de sportos alkat, a vállán látszik hogy elég széles meg nagy az édesanyjától örökölte, a combja nagyon megtud vastagodni ha picit meghízik, ezt állítólag az apai nagyapjától örökölte.


Az öccse inkább anyukájára hasonlít, mint arcvonás szempontjából, mint alkatra, annyi eltéréssel hogy magasabb mindenkinél a családban, ő egyszer növesztette a haját, anyjának meg a nővérének is hátközépig érő hosszú hajuk van, mindkettőjüknek csoki barna a hajuk színe, annyi eltéréssel hogy anyja időnként melíroztatja, de a barátnőm soha életében nem festette a haját és nem is akarja festeni. De az öccsének a hajszíne szőkésbarna inkább, amit megint nem tudni kitől örökölt mert apjának is sötétbarna haja volt világéletében.



Unokahúgom egy az egyben apjára hasonlít, apja gyerekkori képeit nézegetve vettük észre hogy kiköpött apja a lány, de még kicsi 3 éves lesz fél év múlva, majd később derül ki kire ütött.


Én gyerekként inkább apámra hasonlítottam aztán végül anyám arcvonásait vették rajtam észre.


A gyerekkori legjobb barátom az aki érdekes géneket örökölhetett, mert anyukája roma, apja pedig sváb, apja szőkés hajú kék szemű, vékony és magas, és fehér bőrű. Anyukája sötét bőrű, alacsony, picit erős alkatú de nem vészesen, barna szemű, sötét barna hajú, és leginkább hosszúkás arca van apjának meg inkább kerek. A barátom ugye fehér bőrű, és érzékeny is neki a bőre, de édesanyjára ütött majdnem teljes egészében a szemszíne meg szürkés kék.

2016. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

A húgom és én is apukánkra hasonlítunk inkább külsőre, de amikor mosolygunk vagy nevetünk, akkor érdekes módon anyukánk arca "jelenik meg".


A nagyobbik kislányom rám hasonlít, teljesen olyan, mintha a saját gyerekkori képeimet néznénk élőben.

A középső kislányom a férjemre hasonlít.

A legkisebb pedig 3 héten belül érkezik, kíváncsian várjuk, kire hasonlít majd jobban :).

2016. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

Kulsore anyu fiatalkori klonja vagyok es tesom apura hasonlit (23F)

En 20L

Belsore nagyreszt apa vagyok. Tesom belsore nagyon mas egyikse...

2016. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Apám le se tagadhatná öcsémet, van apámról pár gyerekkori fénykép, öcsém ugyanabban a korban teljesen ugyanúgy nézett ki, és felnőttként is hasonló az alkatuk, csak öcsém magasabb lett. Én alkatra nőként apámat örököltem szintén, anyám hízásra hajlamos, és hízik is, apám pedig nem, magasságra kettőjük között vagyok, arcra egyik sem. Egy szintén gyerekkori kép van anyámról és rólam is, amin nagyon hasonlítunk.

Természetünket tekintve pedig öcsém és én is mások lettünk, mint a szüleink.

2016. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Ezért volt a nővérednek olyan nagy a farka. Most már értem.
2016. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, ha a külsőt nézzük, én Apura, öcsém Anyura hasonlít jobban.
2016. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Én anya húgára hasonlítok egy az egyben, kivéve a kezeimet, azok ugyanolyanok, mint az apai nagymamámé. Apára egyedül abban sikerült hasonlítanom, hogy keskeny az állkapcsom, és ezért kiállnak a fogaim mint neki, semmi másban nem hasonlítok rá. :D

22/L

2016. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Én külsőre anyukámra ütöttem,néhány részben,de más részben meg senki nem tudja hogy kire.XDDD Az alkatom anyukámé..

A szemem zöld,a szüleimnek barna,és kék.:"D(senkinek sincs zöld szeme a családban)

na de belsőre 100%-ig apukámra hasonlítok.Ő is imád motorozni,én is.Ő is szereti a sebességet,én is.Meg így konkrétan mindenben hasonlítunk. Max 1-2 kivétel van.:D

2016. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

bocsi 39-es vagyok.XD

Elfelejtettem leírni hogy lány vagyok.

2016. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!