Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bevált módszerek hogy a...

Bevált módszerek hogy a szülők engedekenyebbek legyenek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Színötös bizi, sosem hazudni, mindig szótfogadni, segíteni nekik, ilyesmik. Tök egyszerű.
2014. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szófogadás, sokat segíts otthon, tanulj jól, ne akarj túl sűrűn eljárkálni, legyél megbízható, értsd meg ha nem engednek, ne hisztizz. Ha látják hogy érett vagy, könnyebben elengednek. ezeknél nincs jobb, persze csak ha mindet betartod.
2014. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szot fogadni, es oszinte lenni veluk.
2014. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

Igen az első kettő jó dolgokat írtak. Vagy az én ötletem: Hagyj egy levelet az asztalon és menj el otthonról, a levélbe meg írd bele: Kedves anya,apa! Az életem kilátástalannak tűnik, mert nagyon szigorúak vagytok..... kis rizsa, hogy nagyon szereted őket és ne magukat okolják,de nagyon sajnálod és az öngyilkosságot választod. A levél végére pedig, hogy ez csak természetesen egy vicc és lehetne rosszabb. Így legyenek engedékenyebbek veled. :D


Elég durva "poén", de ha jófejek a szüleid érteni fogják. :D És persze fogadd meg az első kettő válaszoló tanácsát, emrt hasznosak lehetnek. D:

2014. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

23:03

"Hagyj egy levelet az asztalon és menj el otthonról, a levélbe meg írd bele... az öngyilkosságot választod"


Ekkora barom, hogy lehet valaki, hogy ilyet javasol viccnek??!!

2014. aug. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fiamnak egy ilyen viccért,akkora sallert adnék, ha fal adná a következőt.. Én mindenhova elengedem, egy feltétele van, h én tudjam , h hol van és mire ígéri itthon legyen. Ő mondhatja meg, hogy mikorra jön, de ha akkorra nincs, akkor.... még ha kimegy engedély nélkül a koleszból akkor is szóljon nekem..megteszi, természetes, h mindig tudjuk hol van a másik.Ennyi.Egyedül nevelem,3 éve,előtte se sok vizet zavart a férjem , soha nem volt baj a gyerekemmel, 17 múlt júniusban.Most ivott sört, dolgozni volt, még be se jött az ajtón már mondata: Anya sört ittam..

Ennyi.

2014. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.. és 12 éve kitűnő tanuló. Most kapott ösztöndíjat, osztályelső, igazgatói dicsérettel végez mindig ...ennyi :)
2014. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!