Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kit lopott már meg rokon vagy...

Kit lopott már meg rokon vagy ismerős?

Figyelt kérdés
Mit lopott el, hogy derült ki és mi volt a szankciótok?
2016. máj. 30. 13:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
8%
Én még SOSEM, miért, te igen?
2016. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
8%
Elnézést azt akartam írni, hogy engem még sosem, téged igen? Mit lopott el?
2016. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ismerős lopott meg. 20000ft-ot lopott el, de meglett. Abban a pillanatban kivágtam a lakásból.
2016. máj. 30. 13:59
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha tőlem akár rokon, akár barát lopna, akár egy könyvet, vagy a legkisebb értéket is, soha többet nem tehetné be hozzám a lábát, ez fix. Erre nincs magyarázat.

Bár attól is függ, hogy mennyi idős az enyveskezű, mert egy gyereknél azért másként fest.

2016. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
Jól tetted, többet szóba se állj vele
2016. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyám többször lopott meg, de mivel elintézte azzal, hogy nekem azok a tárgyak úgyis feleslegesek, neki meg kell (ált. ajándékba kapott dolgaimat vette el megkérdezés nélkül, mert lusta volt venni ismerősnek ajándékot, és azok kéznél voltak), és kicsi voltam, nem nagyon tudtam ellene mit tenni. Mai napig nem érti, mi a baj azzal, amit tett.


Iskolai gondnoknéni lopott el tőlem egy pár cipőt a gyanúm szerint, mert a teremben volt a szekrényben, és neki volt hozzáférése a teremhez, de azért ez elég kemény vád lett volna... iskolában be lett jelentve, elvileg nyomoztak, de semmi eredménye.

2016. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Az is annak számít, amikor valakitől kölcsön kapsz x összeget, aztán állítja, hogy kétszer annyit adott? Így már jártam. A legjobb barátnőmtől kértem kölcsön egyszer relatíve nagyobb összeget -100e ft-aztán amikor a megbeszélt időben vittem kifizetni, azt mondta nem annyit adott, hanem többet. Én elég precíz vagyok pénzügyekben, egészen biztosan tudtam,hogy nem tévedtem, de pár héttel később kifizetettem neki amit kért és még is szakítottam vele a kapcsolatot azonnal. Érdekes módon először nem értette miért, aztán jön tőle egy üzenet, hogy bocsi, ízé, akármi, lehet hogy ő emlékezett rosszul, vissza adná... Nem kellett és a társasága sem, soha többé.
2016. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer általános iskolában volt egy barátnőm, aki néha átjött hozzánk suli után. A közelben lakott, a szüleink is ismerték egymást. Egy alkalommal egy plüssállatomat meg egy matricagyűjtő füzetet (akkoriban menő volt!) betuszkolt a pólója alá, és a hülye azt gondolta, nem veszem észre. Számonkértem, de csak menekült volna, végül anyámnak szóltam, aki elszedte tőle a cuccaimat és kitessékelte. Utána még játszotta a sértett királynőt, sőt a szülei is fújtak ránk, meg nem köszöntek... nagy veszteség volt, mit mondjak.
2016. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%
Váláskor az ex elvitte azt a légpisztolyt amivel még gyerekként tanított lőni a nagyapám és nagy érzelmi értéke volt számomra, még akkor is ha már nem működött. Ez csak néhány évvel később derült ki amikor a fiam megtalálta náluk és megkérdezte tőlem, mi az. Addig azt hittem hogy valamelyik melós vitte el, mert az évek alatt úgy 50 különböző ember fordult meg a felújítás alatt a házban. Na azt a balhét nem tette zsebre az ex, de örültem hogy előkerült az emlék.
2016. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Ismerős, szüleimnek barátja. Pénzt, nem is keveset. Először tőlünk, gyerekektől. Mi először nem szóltunk, azt hittük anyuék kölcsönvettek a zsebpénzünkből, mert nem éltünk túl jól. Aztán lépten-nyomon kiderült, meg egyéb turpisságok is, aztán hazudozás össze vissza. A szankció kitiltás volt a házból, és megszakítottunk vele és a családjával is minden kapcsolatot.
2016. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!