Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem akarok házasodni! Mit tegyek?

Nem akarok házasodni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 éve élünk együtt a párommal élettársi kapcsolatban.Nekem van egy kertes házam,örököltem a szüleimtől,ott lakunk ketten együtt.Gyerek nincs,papíron ő a szülőkhöz van bejelentve.Én 35 vagyok,ő 30 lesz egy hét múlva.És itt jön a lényeg.Évek óta azt mondogatja nekem,hogy maximum 30 éves korára szeretné hogy elvegyem feleségül.Az utóbbi napokban szinte minden nap szóba hozza a házasságot.Én viszont nagyon nem szeretnék nősülni!A szüleim is elváltak volna,de sajnos édesanyám belebetegedett a sok civakodásba,és meghalt mielőtt beadták volna a válópert faterral.Minden nap hallgatnom kellett gyerekként,hogy kinek mi fog járni.Én ezt nem szeretném.Nagyon sok ismerősöm elvált már.Tudom hogy nem ez a lényeg,de félek,hogy ha elveszem feleségül akkor el fogunk válni,és akkor még házam se lesz.Pedig nagyon szeretem,ő az igazi nekem,vele szeretném leélni az életemet.Csak annyi minden történhet még az életben,mi van ha jön valaki és elcsábítja tőlem?Akkor lehet mindenen osztozkodni?

2016. jún. 3. 11:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként még annyit fűznék hozzá, hogy veszett fejsze az egész így. Ha neked annyira fájna az a házasság, mint neki most anélkül, akkor oltári nagy szakadék van köztetek, és úgyis össze fogtok veszni. Most ő szenved és van bizonytalanságban, meg tűr, ki tudja meddig. De ha te mégis beadod a derekad és feleségül veszed, ám kételkedsz az egészben és vakarózol a szitutól, akkor utána te fogsz őrlődni. Mert annyira beledaráltad már magad ebbe a parába, hogy tuti biztos anyád sorsára jutsz, hogy ki tudja hogyan fogod tudni élni majd a házas mindennapjaidat. Könnyen lehet, hogy akkor te fogsz elviselhetetlenné válni, és ami vita kialakul, legegyszerűbb lesz arra kenned, hogy mert házasodtatok, blabla. Közben nem ez a probléma forrása...

Hanem a kicsi agyad, hogy nem fogod fel, hogy a saját életedet te irányítod és nem anyád meg apád cuki rossz példája..


Szerintem menj el pszichológushoz...

2016. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
93%

9 éve vár rád???!! És te nem akarod elvenni? Ilyen nőt nem találsz, de nem is érdemled meg. Kívánom neki, hogy találjon korrekt társat, nem egy ilyen bolondot, aki a rossz példák mögé bújva kihátrál a felelősségből.

Apropó! Autóba remélem nem ülsz, mert abban egy csomóan meghaltak már!!!!!

2016. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
20%

Nem kötelező házasodni.

Ő szeretné, Te meg nem. Ő vesztett.

Ha nem tetszik neki mehet tovább.

Ne hagyd magad rábeszélni.

2016. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
14%

A házasság nem felelősség, hanem egy börtön, amit mindenki természetesnek meg kötelezőnek gondol, mert korábban is mindenki házasodott.

A nagy büdös lófenét azt.

2016. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
94%
Fenet akarod vele leelni az eletedet. Nem bizol magadban, vagy benne, tokmindegy. Remelem, annyi gerinc van benned, hogy nyiltan megmondod, te soha nem fogsz hazasodni, meg azt is, hogy miert. Igy legalabb meg idoben tud uj eletet kezdeni, ha ennel tobbre vagyik.
2016. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
69%
Önbeteljesítő jóslat. Amitől félsz meg fog történni.
2016. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
84%

Ad1. Hazassag elotti kulonvagyon nem resze a kozos vagyonnak.


Ad2, ha 9 ev alatt se birtad eldonteni hogy vele akarod-e leelni az eleted vagy nem, akkor valoban ne hazasodj, de legyen annyi gerinc benned hogy ezt megmondod neki szemtol szembe.

2016. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
39%
Vagy mondd meg neki hogy ugyan el nem veszed, de a tizedik evfordulora egye fene bejelentkezhet a hazadba ideiglenes lakcimre :D
2016. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
18%
Azt akartam írni, hogy én csak a párodat sajnálom, aztán rájöttem, hogy őt sem. Pont megérdemel téged.
2016. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
93%

Még be de jelentkezhetett hozzád ennyi idő után??

Mekkora sóher bunkó vagy!

Remèlem mar megunta és nemsokára lapátra tesz!

Utána sírhatsz itt, hogy nem találsz senkit.

2016. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!