Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen dolog az hogy az...

Milyen dolog az hogy az unokatestvérem egy szál ajándék nélkül jött a ballagómra?

Figyelt kérdés
Nem vett nekem semmit, még csak egy kis apróságot sem hozott volna.
2016. júl. 14. 12:11
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
Hozzátenném már a szüleitől külön él, és a férjével jött.
2016. júl. 14. 12:11
 2/58 anonim ***** válasza:
63%
Én se vennék semmit, de nálunk nem is volt seggnyalás, mert elvégezted a sulit.
2016. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
51%
Minek vitt volna?
2016. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim válasza:
89%

Ritkán látod, vagy sokszor? Érdekes. De nem mindenki csinál nagy ügyet a ballagásból, vagy nem is tudta, hogy erre illik valamit vinni. Ne az ajándékot nézd, hanem, hogy ott volt, ezt vedd ajándéknak. Ha idősebb leszel, az ajándék egyáltalán nem fog érdekelni... szerintem nagy szó az is, ha a rokonok egyáltalán veszik a fáradságot és látni akarnak, tartani akarják a kapcsolatot...

Ha persze sokat lóg nálatok, és pl mindig vendégül látjátok, ő meg nem viszonozza, akkor megint lehet más szemszögből nézni a dolgokat.

2016. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
81%
Egy szál virág azért kellett volna. Anélkül nem illik ballagásra menni. Az ajándék-dolog pedig változó: ha kaptál, akkor illik te is adj.
2016. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Ez minek seggnyalás? Esküvőre is visznek pénzt, ajándékot a házaspároknak. Akik voltak a ballagásomon mindegyiküket egy étteremben láttunk vendégül, amit a szüleim fizettek.
2016. júl. 14. 12:24
 7/58 anonim ***** válasza:
40%
Le lehet pontozni, de ilyen kérdés után nem ajándékot, inkább pofont adnék.
2016. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
90%
ha egyszer valakit meghivnak egy eseményre (ballagás,esküvő,stb) igenis illik vinni valamit. nem feltétlen nagy drága dolgot-de valami illene adni
2016. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem hatalmas baromság nagy feneket keríteni a ballagásnak, pláne még ajándékot is adni..


"Jól van kisfiam/kislányom, tessék, itt egy csomó ajándék, megérdemled, amiért nem vagy olyan retardált, hogy kibukj az iskolából". Pff..

2016. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
49%

Azért van különbség egy esküvő és egy ballagás között....

Qrvára felesleges megjutalmazni csak mert elvégezted az iskolát..

2016. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!