Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apukámmal problémám van! Mi...

Érsek Ákos kérdése:

Apukámmal problémám van! Mi legyen a megoldás? Legyen új Apukám?

Figyelt kérdés
Tudom furcsán hangzik, de szeretnék erről segítséget kérni! 10-11 éve, hogy elváltak a szüleim, Anyukámmal élek. Apukámmal olyan problémám van, hogy, ha jön az új feleségével, kézen fogva jön illetve ilyen elviselhetetlen dolgot csinál. Olyanokat csinál, hogy mondjuk elvisz egy olyan helyre, ahol megkérném, hogy várjon meg, ő addig elmegy valahová, idegenek között hagy. Megkérte, hogy adjak puszit az új feleségének, nem adtam neki. Ünnepekor nem beszél velem, ha nála vagyok, a többi rokonnal beszélnek valami furcsaságokat. Nem szeretek vele elmenni pl. mozi, színház, szórakozó hely, mindig kettesben jön az új feleségével. Nekem undorító. Anyukámmal soha nem csinálta, hogy kézen fogják egymást. Az ő oldali rokonsága nézik, hogy milyen szép vagyok, milyen nagy lettem. Mindig nézik, hogy mit csinálok, hogy eszem, rettenetes. Szeretnék inkább egy új apukát, csak tudom nem olyan egyszerű. Ha lenne ő mindig nagyon szívesen lenne velem. Szeretnék erről a problémáról segítséget kérni! Mi legyen? Az ő új felesége oldali rokonságot nem támogatom. Nagyon szépen köszönöm!

2016. júl. 24. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Apát nem lehet lecserélni.

Idővel majd rájössz, nem undorító dolog, ha az ember apja éppen más nőben találja meg az igazit.

2016. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom miért az új feleségre haragszol azért mert nem működott anyukáddal a házassága. Fogadd el. Majd ha anyukádnak lesz új férje akkor lesz új apukád.
2016. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ja.. nem jo az apad? Vegyel egy ujat! Siess most akcios a tescoban! Beszarok...
2016. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Az rosszabb lenne ha azt néznéd hogy folyton veszekednek, nem boldogok egymással. Örülj, hogy talált egy nőt akivel boldog és jól érzi magát. Fogadd el, hogy nem működött a házasságuk. Az új feleség rokonai is kedvesek veled, nem értem mi a gond van ebben. Apukád is kedvesnek tűnik, örülj hogy foglalkozik veled és programokat csinál.
2016. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, cseréld le a francba xDDD
2016. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukádat látnád kézenfogva egy másik férfival, az nem lenne undorító?
2016. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a lehetőséget. Az utolsó levélnek: Ha másik férfival lenne, nem lenne undorító. A mai napon megláttam, hogy jön az új feleségével, felálltam az asztalról, elmentem tőlük.
2016. júl. 24. 20:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszem megáll. Végre egy apa, amelyik még valóban foglalkozik a gyerekével, erre a gyereknek nem tetszik, hogy az apja nem vonult kolostorba.

Jobb lenne mindkettőtöknek, ha megmondanád apádnak, nem kérsz az új családjából.

2016. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bar velem is ennyit torodne az apam :')

Kerdezo, ertekeld inkabb, hogy a nala, "vele" toltott idot nem a kocsmaban vagy valamelyik spanjanal tolti pialassal.

2016. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!