Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintem párom bátja utál,...

Szerintem párom bátja utál, vagy nem tom?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a páromal. A bátja most lesz harminc és nincs barátnője 3 éve nem is akar mert nincs kedve a hisztikkel meg a "nem beszélünk meg semmit" féle párkapcsolati problémákkal foglalkoznia... Sokszor beszól nekem, hogy lusta vagyok mint a dög. Meg, hogy hülye vagyok. Olyan természetű aki nem azzal büntet, hogy órdít valakivel hanem olyan komolyan a szemedbe néz és a lelkedet bántja.Ő aféle mindent jobban tudok ember... A lusta vagyokot azért mondta mert puszit kértem a páromtol és az ágy szélén űltem és nem álltam fől. Meg gondolom azért monta mert nincs kedvem velük menni éjszakára pecázni úgy, hogy minden cuccot biciglivel viszünk 40 kilométert oda vissza lebiciglizni.
2016. aug. 25. 20:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezt még elfelejtettem én 21/lány párom 25 éves.
2016. aug. 25. 20:36
 2/8 anonim ***** válasza:

"bátja" :-)

"minden cuccot biciglivel viszünk 40 kilométert oda vissza lebiciglizni." - Legalább hihetően hazudj! :-)

2016. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi 35km most utána néztem előbb tippeltem....
2016. aug. 25. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
#2-es.. tévedsz! :D Szimplán igaza van a nagytesónak, hogy hülye a kérdező. :D
2016. aug. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne gondolkodj ezen! Inkább olvass: Magyar Helyesírás Szabályai.
2016. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
há nem tom ése. :D
2016. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
féltékeny kis elmebajos manapság ez az átlag
2016. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan alapszavakat nem tudsz normálisan leírni,hogy már fáj.

Aki nem tudja leírni, hogy bátyja vagy bicikli, inkább lapozgasd át az általános iskola első osztályos füzetedet. Halál komolyan mondom,mert szègyen!

Nem netezned kellene,nen is párkapcsolatot átèlned ,ha ilyen sötét,aluliskolázott vagy. Jobb lenne,ha nem is írnál le egy szót se,amíg nem nézel utána.

Ez egy jó tanács,hogy a későbbiekben boldogul. Vagy ne szólalj még magyarul

Mèg egy egyszerű igekötőt de tudtál leírni. Kemény..

Ne csodálkozz,ha a sógorod leh.ülyétt. igaza volt.

2016. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!