Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha egy férfi közel 40 évesen...

Ha egy férfi közel 40 évesen az anyjával lakik, ki a hibás?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki lassan már 40 éves lesz, de még mindig a nyugdíjas szüleivel él. Tulajdonképpen ingyen élő, mert nem is dolgozik, van félretett pénze, abból él. Nagy partiarc, minden hétvégén bulizik, csajozik, mégsem akar vele komolyabban senki szóba állni. Hiába mondtam neki, hogy gáz amit csinál, hogy költözöttön el otthonról, mert addig nem lesz normális nője, ő mégis kb. 20 évesnek képzeli magát.

2016. szept. 13. 14:12
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
73%

Az a gond,hogy mire rájönne,hogy gáz az élete ismét mellette lesznek a frissen elvált haverjai,akik majd megerősítik benne,hogy milyen fain kis életet él!

Ha a nője vagy,akkor gyorsan lépj le! Nekem is volt ilyen csávóm,de már akkor rá kellett volna bszni az ajtót,mikor az első randin közölte,hogy a szüleivel él.

2016. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
76%
Senki sem hibás. Ha neki így megfelelő az élete, jól érzi magát, akkor hadd éljen így. Fogadd el olyannak, amilyen.
2016. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
71%
Honnan van pénze ha nem dolgozik?A szülei finanszírozzák a bulizást?
2016. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is van több 35-40 év közötti fiú ismerősöm, aki otthon lakik a szüleivel, bulizik hétvégén stb. de ők dolgoznak.
2016. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
81%

Amíg neki így jó, nem fog rajta változtatni. Majd jön az, mikor a szülei lassan kihalnak mellőle, és rájön, hogy ő sem fiatal már. De addig (remélhetőleg) van még pár éve.

A csajozást meg a normális nőt már most felejtheti, mert normális nő eleve nem áll le olyannal, aki munkakerülő és partiarc, ha a szüleinél lakik, ha nem.

2016. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
60%
És akkor mi van? Nem csak a 20 éveseké a világ...
2016. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy nem lehet nagyon erről vele beszélgetni, mert bár értelmes, de egy borzasztó sértődékeny ember. Tudja szerintem ő is legbelül, hogy egy ingyenélő, az anyja vásárol meg főz rá.

Amint szóba kerül a téma, az önállóság, hogy ennyi idősen gáz még anyuval apuval lakni, egyből kiakad.

2016. szept. 13. 14:31
 8/49 anonim ***** válasza:
17%
szerintem az orbán! ha valaki nem születik gazdagabb, tehetősebb családba, az megbas zhatja szerintem!
2016. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
48%
Semmi közöd hozzá Magdi anyus.
2016. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
89%

Ha abban a korban lennék,egy ilyen alakkal nem tudnék mit kezdeni,megrekedt a tizen-huszonévesek szintjén.40 évesen szülőkkel és a szülőkből élni konkrétan debil dolog,semmi életcél,csak züllés...


Vannak olyan ismerőseim,akik 35-40 évesek,gyerektelenek,szinglik és falják a nőket,de mögöttük legalább komoly karrier áll,ügyvédek,kereskedők.

20L

2016. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!