Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mitől lehet ez? Köze van a...

Mitől lehet ez? Köze van a múltban történteknek ehhez? Vagy ehhez több minden is társulhat?

Figyelt kérdés

Utálom a rokonokat, kerülöm, ahogy csak lehet. Kicsiként mindig csak a rokonokhoz jártunk vagy ők jöttek el (az őseim nagyon antiszociálisnak tűnnek), van két rokonom, akiknek a halált kívánom, annyira utálom őket (régen sokat cseszegettek mindennel, például amikor kövér voltam általánosban vagy kicsiként mindig rajzoltattak, pedig nem szerettem rajzolni, de volt olyan is, hogy egy hazugsággal rettegésben tartottak (szerettem anyáékkal aludni rossz időben, de mondta az egyik ilyen utált rokon, hogy majd arra fogok felkelni, hogy nem lesz lábam)). Egyszer alkoholista nagyapám mondta, hogy én nem vagyok férfi, mert nincs semmi izmom. És akkor mi van? Mit tud ő rólam? Faterom is eléggé megsértett, azt mondta, hogy egy baleset vagyok... Ez fájt az egyik legjobban, pedig valahogy tudtam, mert tesómat istenítették addig, amíg itthon volt és az egyetemre járt. De akkor is kezdték birizgálni, mert elment néha kiengedni a gőzt, bulizott a haverokkal. Én mindig elmondtam a véleményemet és ez nem tetszhetett nekik, mert tesómat sokáig tudták irányítani, engem meg nem sokáig (7.-8. osztályban kezdtem önállósodni).

Mindig próbálom kerülni a rokonságot, java részt sikerrel. És egyedül arra várok, hogy végezzek a tanulmányaimmal, dolgozzak, el tudjak innen menni és soha az égbe ne tudjanak rólam semmit sem a rokonok. Pletykáljon nagymama azt, amit akar, beszéjenek ki egymás közt és idegenekkel is mások, tegyenek bármit, csak végre mondhassam azt, hogy nincs családom és nincsenek rokonaim.



2016. szept. 17. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Aztán majd elköltözöl, eltelik x év, és majd rájössz, hogyha azt pletykál amit akar, azt hitelrontásnak nevezik (semmi köze a bankokhoz) és máris nem lesz az olyan jó
2016. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

rossz lehet neked, ez tény.

légy rá immunis :)

nem jó egyedül lenni teljesen

2016. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha killetykálnának és nem tartoznék hozzájuk, akkor nem is tudnám, hogy miket mondanak rólam másoknak.

Pár barátom van, akikre számíthatok, ők nem csak érdekhaverok. Rokonokra és családra nincs szükségem, én sem akarok majd gyerekeket és feleséget, csak egy lelkitársat. Így viszont nem lennék egyedül.

2016. szept. 17. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor legyél egyedül...
2016. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!