Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért van ennyi rivalizálás...

Miért van ennyi rivalizálás sógornők között? Általában azt veszem észre, hogy meg tudnák ölni egymást. Szerintetek csak én látom így, hogy itt irigység van

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 08:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a párom testvérének a feleségével van bajom. Ha rá gondolok, ráz a hideg. A lánytestvéreivel nincs baj, nem igazán találkozom velük.
2016. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
Két nővére van a férjemnek, mindkettővel laza, de jó viszonyban vagyunk, semmi rivalizálás nem volt soha. Az itteni kérdések pedig... a háromnegyede kreált probléma, mindig vannak slágertémák, most éppen a féltékeny sógornő és a félénk kishúg.
2016. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
:d Az én sógornőm is ilyen (volt). Régen durva volt, állandóan a nyakunkban lógott, ha én hajat festettem, ő is, ha új stílust követtem, ő is, nekiálltam a jogsinak, ő is :D Elköltöztünk 2x is, érdekes módon mind2x ő is a környékünkre költözött :,D egyszer alattunk lakott :D Annyiban jó hogy nem cseszeget, egy-két beszólása volt de helyre tettem kedvesen :) Nem vészes, de kicsit vicces :D Főleg az, hogy pont engem utánoz, egy szürke egeret :D
2016. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!