Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek az irigyseg ellen?...

Mit tegyek az irigyseg ellen? Nagyon irigy vagyok az uncsi hugomra.

Figyelt kérdés

Regen mi gazdagok voltunk nagyon. Csak hat elszegenyedtunk. Az uncsimek meg most millimosok, mert az unokatesom apja ceget vezet. Ennek koszonheto.

Most ujra joba lettunk.

A lany (12 eves kora ellenere akar 17 eves, de eskuszom. Komolyan! Ra nezel es mondod, hogy ez lehetetlen, hogy 12 legyen!) Csinos es szep.

Megkap mindent. Iphone6 plus, stb..Pont iphone6 plust szerernek en is, csak hat nekunk nincs mibol 2-300 ezerert ilyen telefont venni :(( Es rettento irigyseg van bennem, nem mutatom semmi rossz szandekom nincs, semmit nem fogadok el toluk (mert elvisznek vasarolgatni stb) Es megis. :( Szar erzes.


2015. márc. 2. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem mindig pozitiv az, mikor egy 12 eves gyerek 17 eves lanynak nez ki.

Amugy, ahogy ti is lecsusztatok, ok is ugyanugy jarhatnak. Semmi nincs orokke.

2015. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem inkább ciki, ha valaki 12 évesen 17-nek néz ki :) Én erre nem lennék irigy.

Ilyen telefon meg tök felesleges egy gyereknek, de még egy felnőttnek is. Olcsóbban is vannak szuper telefonok. Pár évenként úgy is lecseréli az ember.

Próbáld észrevenni az igazán fontos dolgokat, az igazi értékeket.

2015. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

"Megkap mindent. Iphone6 plus"


Úristen!

12 évesen már eljutott a csúcsra!

Ennél már nincs is feljebb!

Felette már csak a csillagos ég van.


(Vagy az Iphone 7...8...9...10...11...12...13...

2015. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
10%

..én már nem irigylem a gazdagokat...mindig kiderül...sokkal carabb az életük mint a szegényeké...


Max akkor jó ha a lottón nyertek...de akkor is kétséges...(könnyen elfogy...ha meg felelősségteljesen kell bánni vele...már nem olyan az "élvezet" :( )

2015. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi is nagyon jol eltunk regebben, ha ilyen gazdagok nem is voltunk. Apamnak jol meno vallalkozasa volt, mindenunk megvolt. Kulfoldi nyaralasok, draga hobbi stb. Aztan bejott a valsag es a vallalkozas tonkrement. Lattam, hogy naprol-napra rosszabbul elunk es anyaek tehetetlenek. Vegul ugy dontottem, elmegyek kulfoldre dolgozni. Eletem legjobb dontese volt. Szakacstol a kutyakikepzoig rengeteg kulonfele izgalmas dolgot csinaltam. Megismerkedtem rengeteg erdekes emberrel. Megtanultam magas szinten 2 nyelvet, koztuk az egyik egy nagyon ritka nyelv. A tengerpart kocsival egy oranyira van. Most iratkozom be egy egyetemi kepzesre, amit teljesen a sajat penzembol fogok fizetni. Es ami a legfontosabb, onallobb, talpraesettebb lettem, megismertem onmagamat, vegre azt erzem, hogy a sajat kezemben van a sorsom. Ha nem szegenyedtunk volna el, most otthon ulnek, egy darab kozepfoku angol nyelvvizsgaval es tanulnek egy olyan egyetemi szakon, amivel elhelyezkedni nem lehet. Az onallosodasom evekre lenne, ha egyaltalan bekovetkezne. Tudom, 12 evesen meg nem tudod ezeket a dolgokat ertekelni, de par ev mulva gondolj vissza arra, amit irtam. Nagy valoszinuseggel mi lesz az unokatesoddal? Felno a selyemparnan es soha nem tanul meg onallo donteseket hozni, talpraesettnek lenni. Neked most itt a lehetoseg. Mert igen, ez a helyzet egy lehetoseg, nem pedig tragedia.
2015. márc. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

"..én már nem irigylem a gazdagokat...mindig kiderül...sokkal carabb az életük mint a szegényeké... "

Heh! =D Mondogasd csak magadnak, akkor biztos igaz lesz.

2015. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha unod a húgod, akkor minek vagy vele?
2015. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó te miről beszélsz????? :D
2015. márc. 4. 10:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Elvisznek vásárolni..vetesd meg velük a legszebb, legdrágább cuccokat...Én ezt tenném. Ti is elszegényedtetek, pedig gazdagok voltatok..Ők is így fognak járni egyszer..Habár én nem akarok rosszat senkinek..!!
2015. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egyszer fön egy szer lenn hid el nekem is iphone 6 om van es nagy fos...
2015. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!