Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » MIt tehetnék, így ne legyen...

MIt tehetnék, így ne legyen harag?

Figyelt kérdés

A sógornőm költözött a szomszédba az ukrán párjával.

A lakást én ajánlottam neki, mert a szomszéd lány, akivel nagyon jó kapcsolatom volt, Angliába költözött.

A kapcsolata elég viharos volt, többször szakítottak, majd kibekultek.

Nyár végén a sógornőm haza költözött a férfi itt maradt.

Nagyon rossz így, mert ha iszik (hetente legalább egyszer) akkor becsengett és hogy beszéljünk.. persze nem engedem be és így a folyosón szidja a sógornőmet, engem és mindenkit.

Nagyon rosszul érzem magam hiszen én kértem hogy ők oda költözenek oda, se szerződés se semmi.

A nem tud haza jönni, a munkája miatt, engem kért meg hogy csináljak valamit. De mit tehetnék?

A sógornőm már nem is jön ide, nem beszél vele.


2016. okt. 23. 18:04
 1/5 anonim válasza:
40%

Szia!

Szerintem mindenképp beszélj vele, hiszen, ha nem csinálsz semmit akkor vagy megunja, vagy addig baszogat míg ki nem jössz vele beszélgetni.

Beszélgess vele, próbáld megértetni, hogy nem csinálhatja mindig ezt, aztán idővel rájön, hogy nem oké valami!

Sok sikert! :)

2016. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A beszélgetésen már túl vagyunk, ezért sem szeretném beengedni. Erőszakos és nagyon csúnyán beszél. Iszik, ezért hagyta el a sógornőm. A közös képviselő a veszekedések miatt feljelentést szeretett volna tenni, de sikerult lebeszélni. A lány nem adózik, bár én ugy tudom kellene és ne miattam kerüljön bajba, hisz ő csak segiteni akart mikor kiadta nekik a lakást.
2016. okt. 23. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor cirkuszol, kihívod a rendörséget.
2016. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te segítettél a nővérednek, ő hagyott sz..ban, mikor otthagyta a alkást a pasijával együtt. Kérd meg, hogy ismerve a körülményeket, takarítsa el onnan azt az alkoholistát. Bekamuzhatjátok, hogy december 1-el hazajön a tulaj és mennie kell. Veszélyes dolog, mert mi van, ha bosszúból kárt tesz a lány dolgaiban? Elvégre a tulaj jóhiszeműsége miatt most ő van jó pozícióban.

Ha nem sikerül vagy nem akarja, akkor levonod a következtetést: soha többet nem segítesz neki ilyen módon. A barátnőd is le fogja vonni a következtetést, ha ebből az egészből ő jön ki rosszul, és ha megüti a bokáját...Ne csodálkozz, ha többet nem lesztek barátnők, bár, vállalhatnád a felelősséget, hogy fizeted a bírságot, ha az lesz a dolog vége :S

2016. okt. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérném a sógornőt, hogy tegye ki a lakásból az exét. Ő hozta, hát takarítsa is el. Legközelebb pedig nem közvetíteném ki senkinek albérletbe. Ha nincs bejelentve a pasi a lakásba, akkor rendőrséggel is kidobható, mint jogcím nélküli lakáshasználót. Kérdezz rá jogásznál v a barátnőd is utána járhat. Jobban járna a pasas is ha önként lelépne.
2016. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!