Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm elment...

A legjobb barátnőm elment másik suliba, és most tojik a fejemre Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval a barinőm nyáriszünet utolsó hetében tudatta velem, hogy elmegy másik suliba ( 2 nappal a suli előtt ). Egész nyáron talizgattunk, csak nyáriszünet végén kb. 3 hétig nem, mert nyaralni voltunk. Az történt, hogy én minden nap hívtam a barátnőmet, akárhányszor csak tudtam, ő meg sose vette fel, és azt hittem, hogy megharagudott, ezért valahogy össze vesztünk, és utána meg az volt a baja, hogy az egyik osztálytársammal (lány) elmentem a forum-ba, ő meg rögtön féltékeny lett, meg azt feltételezte, hogy én máris leváltottam. Utána azt mondta elmegy másik suliba, de nekem ez teljesen hirtelen jött, és egy csomót sírtam miatta. Nem tudom még most se, hogy miért ment el. Azt mondta nem azért, mert összevesztünk. Év eleje óta rendszeresen hívom telefonon, de ő még annyira se képes, hogy legalább havonta fel hívjon. Az a fura, hogy mindig van kifogása, hogy miért nem, bezzeg ha én elhívom talizni, akkor rögtön ugrik. Meg most elvileg LB-k vagyunk, de ő sose hív fel. Olyan mintha egy játékszer lenne, akit ha hívsz, akkor jön, de ő magától nem hív. De én nem akarom, hogy azt érezze, hogy játékszernek használom vagy ilyesmi. Tényleg ő legjobb barátom, viszont úgy érzem, hogy ő már nem tekint úgy rám mint egy LB-re. :(

2016. márc. 10. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én is ismertem egy hasonló férget (én csak így hívom az ilyeneket) Amikor összeveszett a párjával, én voltam szemét szaralak. Amikor a párjának megjött az esze (szakított vele) nekem sírt, kezdett összeállni valami drogossal, akkor persze megint én voltam a szemét, drogosnak, alkoholistának lehordott. Amikor meg ezen felcsattantam, még az volt, hogy csak ellenségnek vagyok jó. Persze az is zavarta az illető dögöt, hogy én nem tűrtem el, hogy irányítgasson és beleszóljon az életembe. De amikor az apjáról kiderült, hogy "rákos" egyből nekem SMS-ezett. De én már magasról teszek rá, ahol tudom, ott járatom le.
2016. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Mit tehetnék?"

Például tudomásul vehetnéd, hogy a legjobb barátnőd nem a legjobb barátnőd.

vagy esetleg nem írsz ki ilyen picsogós kamu kérdéseket.


Úristen, ez még paródiának is durva!

Tényleg ilyenek a mai tinik?! :-(

2016. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"De én már magasról teszek rá, ahol tudom, ott járatom le."

Legalább van mire büszkének lenned.

:-(

2016. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ertem en, csak a valaszod egyaltalan nem ide illik. En szeretem a baratnom, nem tartom szaralaknak se csak az a bajom vele hogy nem hiv fel. Egyebkent a torteneted olvasva, sajnallak. Biztos rossz lehetett...
2016. márc. 10. 20:18
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es , pont ezert tettem fel a kerdest mert mar tudomasul vettem. De en nem akarom elvesziteni az LBmet
2016. márc. 10. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem 3. Nem vagyok magamra büszke, de aki elárul, az nem érdemel mást. Csak azért, mert nekem nem tud parancsolgatni, meg nem engedem, hogy irányítsa az életemet. Meg ahányszor összevesztünk, én kértem bocsánatot és velem nem lehet megbeszélni semmit? Na bocs, csak azért, mert nekem nincs baráti köröm. Egyébként a csaj amit "magától ért el" mind úgy érte el, hogy ahol csak tudott, ott nyalt. De egy nyelvvizsgát például ötödik nekifutásra se tudott letenni (ötös némettel) viszont annyira okosnak képzeli magát, hogy az szörnyű, mert ő egyetemre járt.
2016. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!