Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Sógornők a nagyítók alatt?...

Sógornők a nagyítók alatt? Kinek milyen a viszonya a sógornőjével? Legdurvabb eset?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 14:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Párom hugával nem nagyon tartjuk a kapcsolatot, mert egy ingyenélő, haszonleső ember. A tesóm barátnőjét viszont imádom.
2016. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Tesóm feleségével nem rajongunk egymásért, de kulturáltan viselkedünk, olyan gyakran nem találkozunk egymással, hogy ez terhes legyen számunkra. Férjem oldaláról származó sógornők közül van, akivel jóban vagyok, a hisztist és a lehúzóst pedig leépítettem.
2016. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy sógornőm van, egyszerű, aranyos nő.

Anyósom, férjem mégsem kedveli. Talán azért, mert jóval fiatalabb a sógornál és előítéletesek. Én jókat tudok vele beszélgetni és bírom, hogy mindig optimista, segít a kóbor állatokon, hajléktalanoknak visz ételt, stb.

2016. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Nem kedveljük egymást, de ha találkozunk (szerencsére ritkán, mert külföldön élnek) akkor normálisan viselkedünk egymással. Ő tesz rám kis aljas megjegyzéseket a hátam mögött (természetesen eljut hozzám, sőt volt, hogy hallottam is élőben) de csak nevetek rajta, nem hat meg.
2016. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekünk semmilyen a viszonyunk.Nem keressük egymást,mert a férjem nincs vele jóba.
2016. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én jóban vagyok vele. 6 évvel kisebb nálam, még egyetemista.
2016. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem jelenleg nincs sógornőm.

De a volt barátom húgával mai napig találkozgatunk és beszélgetünk.

Eleinte mikor megismertem nem igazán szerettem, naív volt és kicsit rendetlen is,de megváltozott és utána nagyon jó barátnők lettünk.

2016. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az egyik exem bátyjának a barátnője egy elbeteg rib**c volt. Névtelen zaklató levelekkel bombázott, szétvágta a ruháimat stb....
2016. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!