Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A "sógornőm" elég beképzelt...

A "sógornőm" elég beképzelt és követelőző. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos a sztori az hogy a héten kijött Magyarul is a Harry Potter 8. Azt tudni kell hogy a sógornőm és én is nagy fanok vagyunk. A bátyám meglátta hogy olvasom a könyvet. Szólt a nejének hogy megvan a könyv. Erre ma odajön hozzám a bátyám és elkezdi h a könyvet adjam már kölcsön Hannának (kitalált név). Mondom neki hogy a félénél tartok, de úgy is itt az őszi szünet, hamar kiolvasom. Nem ez nem jó mert már nagyon várja hogy kijöjjön és jövő héten már megy vissza az egyetemre de én addig biztos nem olvasom el. Hát akkor mondom h be lehet menni a könyvesboltba és meg lehet venni! Erre mindketten megsértődtek.

Bocsi hogy hosszú lett és az esetleges helyesírási hibákért.

Sógornőm 25 éves

Bátyám 26 éves

Én 13 éves



2016. okt. 28. 16:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%
Sógornőd velem egyidős 😂. Jól tetted, hogy nem adtad oda. Épp olvasod, ha befejezted akkor megkapja, ennyi. Egyetem mellet miért nem tudja olvasni? Ciki mutogatni, hogy azt olvassa? 😂. Tanulnia egyetemen az őszi szünetben is kell, mert rengeteg az anyag, sok dolgot elfelejtjet ha nem olvasgatja. Nem tudom mennyine kerül az a könyv, de nem tízezrekbe, elmegy és megveszi ha ennyire fontos. Vagy e-book, olcsón lehet sok oldalról kikölcsönözni (ha már fent van persze, de hamár forgalomba került napok kérdése és bhol elérhető). Éretlenebbek nálad sokkal, helyesen döntöttél, hiába vagy még ,,gyerek" ☺. Ha megsértődtek ezen akkor egészségükre... Kellemes olvasást és ezt a szokást ne hagyd abba ;). Olvass sokat, bármit ami érdekel, fejleszti a helyesírást, a szövegértést és az érzelmi intelligenciát... Ami sógornődnek elég gyege lehet 😂
2016. okt. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Úgy gondolták az egyetemet hogy mire én befejezem addigra ő már elutazik
2016. okt. 29. 12:12
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Utazzon el a saját könyvével akkor :D
2016. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
15%
Minek jár mèg 25 èvesen egyetemre? Menjen el dolgozni, akkor lesz pènze könyvre ès nem kell kölcsönkèrni 😀
2016. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Értem én hogy érdekli őket, nem gyerekes dolog a Harry Potter könyvekért rajongani, nem kifejezetten gyerek könyv és sokan ezen nőttek fel, teljesen normális hogy egy 25 éves várja hogy elolvassa az új részt.


De könyörgöm, milyen világot élünk? :D

Ez már röhejes, nem igaz hogy 2 felnőtt ember nem tud 3000 forintot kiadni egy könyvre, helyette egy 13 évest nyaggatnak azzal hogy adja oda.

Elég gyerekesen viselkednek mind a ketten,jól tetted hogy nem adtad oda, a te könyved, nehogy már megszabják hogy mennyi idő alatt olvasd ki.Ha meg még a felénél jársz pláne pofátlanság elkérni, olvasd csak nyugodtan olyan tempóban ahogy akarod mert a TIÉD :D

2016. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!