Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A "sógornőm" elég beképzelt...

A "sógornőm" elég beképzelt és követelőző. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos a sztori az hogy a héten kijött Magyarul is a Harry Potter 8. Azt tudni kell hogy a sógornőm és én is nagy fanok vagyunk. A bátyám meglátta hogy olvasom a könyvet. Szólt a nejének hogy megvan a könyv. Erre ma odajön hozzám a bátyám és elkezdi h a könyvet adjam már kölcsön Hannának (kitalált név). Mondom neki hogy a félénél tartok, de úgy is itt az őszi szünet, hamar kiolvasom. Nem ez nem jó mert már nagyon várja hogy kijöjjön és jövő héten már megy vissza az egyetemre de én addig biztos nem olvasom el. Hát akkor mondom h be lehet menni a könyvesboltba és meg lehet venni! Erre mindketten megsértődtek.

Bocsi hogy hosszú lett és az esetleges helyesírási hibákért.

Sógornőm 25 éves

Bátyám 26 éves

Én 13 éves



2016. okt. 28. 16:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
51%
Milyen HP8? Én erről miért nem tudok? világosítsatok már fel pls.
2016. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
4%
Honnét van meg a könyv? Ki vette?
2016. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
A sogornod jo nagy fan lehet ha nincs meg a sajat peldanya...
2016. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 egybaba ***** válasza:
100%

még ő van megsértődva , mikor ő kér szivességet és nem kapja meg ? Holnap szombat - simán megveheti a könyvesboltba és elolvashatja jövő hétig

simán nem adnám oda

2016. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Keressetek rá hogy Harry Potter és az elátkozott gyermek. Elvileg ez egy színdarab volt de Megjelent a szövegkönyve is. Egyébként az Alexandra könyvesboltban vettem meg.
2016. okt. 28. 18:38
 16/25 anonim ***** válasza:
97%
Marha nagy rajongó, aki egy fillért nem képes kiadni arra, amiért elvileg rajong, inkább csesztet egy másik rajongót... Ha fordított lenne a helyzet és te lennél 25, ő meg 13, akkor még meg is érteném, poén, hogy te vagy az érettebb :D
2016. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
95%
Majd elmúlik náluk a sértődés, amikor felnőnek. Ne törődj velük, jófej vagy, nem lesz belőled csicska.
2016. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 hun_74 ***** válasza:
84%

Szívem először is beírok neked egy nagy pirospontot, hogy van aki még olyan aki olvas egyáltalán!!! :D

Másodszor: Bunkóság valakitöl úgy elkérni a könyvet, hogy még olvassa... Ezért nem neked kéne lelkiismeretfúrdalásodnak lenni, hanem nekik kellene egy kicsit magukbanézniük... Én hasonló helyzetben biztos ugyanígy jártam volna el... :)

2016. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%

Jó ég, akkor születtél, mikor az ötödiket olvastam...


Én 29 évesen remegek a Harry Potter-ért. Soha nem kértem könyvet kölcsön, lélekszakadva rohantam a boltba.

2016. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk baromságnak tartom a "Plottert"! :-)

De ettől még a könyv a TIÉD!

Te döntöd el mikor akarod odaadni, ha egyáltalán akarod!

2016. okt. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!