Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Haza költöznél egyedül, vagy...

Haza költöznél egyedül, vagy anyósodékhoz a férjeddel?

Figyelt kérdés
Férjemmel anyagi problémáink adódtak, nem fogjuk tudni fizetni az albérletet. Pár hónap alatt rendeződni fogunk, addig viszont mennünk kell. Ketten mehetnénk anyósékhoz, de nem jövök ki velük jól, így én inkább hazamennék anyukámhoz. Hozzánk viszont nem jöhet a férjem, mert nagyon szűkösen vagyunk, nem megoldható. Ti mit tennétek? Mennétek külön erre a 3 hónapra, vagy inkább az anyósékhoz, akikkel nagyon nem jó a viszony?
2016. dec. 3. 17:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
külön. nem mennék senki nyakára, főleg nem olyanéra akivel amúgy sem jövök ki jól.
2016. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Külön, persze. Ha az akár ideiglenes otthonodban olyanokkal kell élned, akikkel nem jössz ki, az pokol lehet.
2016. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
71%

Ezt miért kérdés? Főleg ha nem is felhőtlen a viszony...

Ezt a pár hónapor kibírnám külön is, minthogy odaköltözzek az anyóspajtim nyakára.

2016. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább valami harmadik megoldást keresnék, akárhova, akármilyen kicsi helyre is, de együtt és nem az anyóshoz.
2016. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Külön
2016. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon elgondolkodnék hogy mit csináltam hogy annyi félretett pénzem nincs, hogy egy albérletbe elmenjek... De anyukámhoz mennék a helyedben.
2016. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
42%
Nem koltoznek külön a ferjemtol. Ha te elfersz anyadeknal, ő is el kell hogy férjen. Ha mégsem, bár nem is értem, hogy ne férne el, akkor mennek vele anyoshoz
2016. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%

Rossz viszony esetén semmiképp sem mennék anyóshoz. (Én jelen helyzetemben mennék, 3 hónap nem a világvége, jóban is vagyunk. Ez még nem a sokak által emlegetett "nyakára költözés", a kérdező se szülni menne oda, csak átmenetileg pár hónapra...)

Nahszóval a te helyzetedben anyósék kilőve. Ha te elférnél a szüleidnél, a párod hogyhogy nem? Ha van egy kis külön szoba/lyuk, ahova te mennél, ott el kellene férnie a párodnak is... max. a cuccai nagy részét vigye a szüleihez, csak a szükséges dolgokat, ruhákat vigye át hozzád. Ha ez semmiképp sem megoldható, mert mondjuk neked sem jut külön "lyuk", és anyukádék mellett aludnál a kanapén, na azt megértem. Ezesetben viszont egyértelműen az ideiglenes különköltözést választanám: párom a szüleihez, te meg a tieidhez.

2016. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
35%

" Ha te elfersz anyadeknal, ő is el kell hogy férjen."


Talán az anyuka egy kicsi lakásban nem akar egy férfit kerülgetni. Istenem!

2016. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
4%
Menj szerintem a francba. :P
2016. dec. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!