Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Haza költöznél egyedül, vagy...

Haza költöznél egyedül, vagy anyósodékhoz a férjeddel?

Figyelt kérdés
Férjemmel anyagi problémáink adódtak, nem fogjuk tudni fizetni az albérletet. Pár hónap alatt rendeződni fogunk, addig viszont mennünk kell. Ketten mehetnénk anyósékhoz, de nem jövök ki velük jól, így én inkább hazamennék anyukámhoz. Hozzánk viszont nem jöhet a férjem, mert nagyon szűkösen vagyunk, nem megoldható. Ti mit tennétek? Mennétek külön erre a 3 hónapra, vagy inkább az anyósékhoz, akikkel nagyon nem jó a viszony?
2016. dec. 3. 17:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
34%

9!

A saját lánya férjét nyugodtan kerulgethetne 3 hónapig, hogy segítsen rajtuk. Pláne, hogy jo eséllyel nagyon nem is találkoznának, hiszen gondolom mindhárman dolgoznak

2016. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
23%
Ha annyira nem futja, hogy albérletet sem tudtok fizetni, akkor inkább légy alázatos és menj a férjeddel, mintsem külön. Ennyi áldozatot egy házasságban meg lehet hozni.
2016. dec. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%
Én csóró vagyok, de alázatos nem. A kettőnek semmi köze egymáshoz. S az nem alázat, hogy marja egymást két ember, ha nagyon mérges a viszony.
2016. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
19%

Én inkább dolgozni mennék. Olyan nincs, hogy 2 fizetésből nem jön ki egy kicsi albérlet.

Ha egyszer lesüllyedtek odáig, hogy vissza kelljen menekülnötök a szülőkhöz, akkor később sem fogtok megállni a saját lábatokon, örökké kelleni fog a segítség.

2016. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Bérelnénk csak egy kisszobát,de együtt.
2016. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%

Miért kellene alázatosnak lennie? Senkinek semmi köze hozzá, hogy miért nincs megtakarításuk, nem ez volt a kérdés, de egyébként mindenhez két ember kell!

Ne menj az anyósékhoz, főleg, hogy nem kedvelitek egymást. 3 hónapot kibírtok külön, és legalább nem sérül senki a helyzet miatt.

2016. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sokan kerülnek nagyon nehez helyzetbe ebben az országban. Aki nem latja es ezen ítélkezik (6, 14), az szűk látókörű. Az ilyenek inkabb hallgassanak.

Mindenki magából indul ki, ezert a vélemények elterok lesznek. Ami kettőtöknek a legelfogadhatobb, azt tegyétek.

2016. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Diplomás eü dolgozó vagyok, a férjem közalkalmazotti minimált kap. Éppen váltunk, Ő munka mellett az első, én a második diplomámat szerzem. Van két lakás előtakarékosságunk és az én iskolám már fizetős. Nagyon elfogom magam szégyellni, hogy a havi 100 ezres megtakarítás mellett, váltás közben éppen nem futja albérletre budapesten. Szobákat néztünk, de a házasokért nem rajongnak. Értelemszerűen nem a lakás megtakarítást fogjuk bedönteni, hanem az iszonyat drága albérletet. Anyámnál kriminálisak a körülmények, én se szívesen megyek, de ez maradt. A férjem nem férne el, ezt nem fogom tovább ecsetelni. Anyóshoz nem megyek, nem teremtek még több konfliktust. Ezt már a kérdés kiírásakor is tudtam, csak érdekelt más mit tenne. Hogy egyesek fejében 3 mondat után, a körülmények 0 ismeretével életképtelen lettem, az sajnálatos. Nem nekem, nekik.
2016. dec. 4. 08:00
 19/28 anonim ***** válasza:
39%
Ha te eldöntötted,és mások véleménye nem érdekel,akkor már a kérdésnek sincs értelme.Amúgy én ebben a helyzetben biztos,hogy nem a diplomát helyezném előtérbe.A lakhatáa fontosabb.A diplomát letenném akkor,mikor van rá keret.Arról nem is beszêlve,hogy nem költöznék külön tőle.Amúgy mi a biztosíték rá,hogy csak 3 hónap az egêsz?
2016. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Attól még érdekelhet, más hogyan döntene, nem? Az nem érdekel, aki korlátolt és ítélkező. Most vettek át a 2. diplomámmal, azzal, amit szeretek, dolgozni. Mivel még nincs kézben a diploma, nem kapom meg azt a bért. Bő két hónap múlva megfogom a megállapodás szerint, addigra lesz diploma is.
2016. dec. 4. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!