Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » 21 évesen babát várok, egyedül...

21 évesen babát várok, egyedül kell felnevelnem?

Figyelt kérdés
A családom (szülők teljes mértékben támogatnak, szerintük meg kéne tartanom, ha elvetetem azt bánnám) de a rokonok azt mondják, nem kéne megtartanom, éljek, bulizzak, de én sosem voltam bulizós, szeretném ezt a babát, de mi van ha igazuk van és egyedül nem menne? Már láttam a babát uh-n és azóta olyat érzek iránta ami nagyon erős, de neki a legjobbat akarom, nem akarom hogy gyűlöljön azért, mert az apja nincs velünk. Mit tennétek ebben a helyzetben? Egyébként dolgozom, szóval nem az iskola padból mennék szülni.

2015. nov. 14. 20:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
13%
sajnalaom az apukajat, nyugodjek bekeben
2015. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
73%
Neked kell tudnod, de annyit mondhatok, hogy ketten se könnyű dolog felnevelni egy picit, egyedül meg pláne.
2015. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
53%
Hol a gyerek apja? Él vagy meghalt?
2015. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
86%

Itt a legfontosabb kérdés, megvan-e az anyagi háttered,hogy felneveld.

Ha szeretetben, normális emberi értékeket tanítva neveled fel,nem lesz probléma az apa hiánya.

Dönts felelősségteljesen.

2015. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:
Él, csak a felelősséget nem szereti.. :/
2015. nov. 14. 20:33
 6/70 anonim ***** válasza:
44%
én is apa nélkül nőttem fel, és komolyan mondom, semmi hátrányát nem éreztem. Bár nem tudom milyen lehet apával élni, de mindent megkaptam, szeretetet, figyelmet, törődést, és vagány, belevaló lány lett belőlem, aki ugyan úgy tud varrni, mint villanyt szerelni:-D Tehát én örülök hogy megszülettem, és ha úgy alakulna, hogy nem lenne apja a gyerekemnek, nem vetetném el, előttem pozitív példa volt. Persze ehhez kellett a család támogatása, és anya biztos munkahelye is. De ha szeretnéd, és kötődsz hozzá, szerintem ne vetesd el
2015. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
8%

Én a helyedben örökbe adnám!

Két szülőnek is nagyon nehéz ma 1 gyereket felnevelni.

De egynek még nehezebb.

És aztán később a párválasztásnál is hátrány,melóhelyen is.


Tudom,hogy negatívan hangzik,de ezek a realitások.

2015. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem tartsd meg, a szuleid biztos fognak segiteni, amiben csak kell. A tesom 20 volt, mikor az elso gyereke szuletett.
2015. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
3%

Előző vagyok


Persze,ha gazdagok a szüleid,akkor más a helyzet.

2015. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
38%
#6-nak szerencséje volt, hogy szerető családban nőtt fel és a kérdezőnek tudnia kell, hogy mennyire számíthat a szüleire, amikor a nagyszülői feladatokat kell ellátni. Persze ezzel nem zárult le a jövő a kérdező előtt sem, mert vannak azért olyan férfiak, akik hajlandók a más gyerekét is felnevelni, sőt a sajátjukként szeretni.
2015. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!