Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megcsókoltam az unokatesómat....

Megcsókoltam az unokatesómat. Ez hogy magyarázzam ki?

Figyelt kérdés

Nem az esetem, de több likőrös szaloncukrot ettem, mint kellett volna.


Nem hinném, hogy árulkodna, de roppant kínos most így utána. Hozzáteszem nagyon kedves srác, és mindig számíthattam rá, és jól kijöttünk, de ez azért mégis gáz.

Pakolgattuk a karácsonyi díszeket, dumáltunk, és egyre többet érintkeztünk fizikailag. Aztán egyszer csak elcsattan. Nem tudom hogyan. Bocsánatot kértem tőle (nem hiányzik, hogy ez elrontsa a ünnepet!), és azt mondtam, hogy viccből csináltam, amiért nincs barátnője. Látszólag elhitte, de hogy tudunk ezután egymás szemébe nézni?


BUNKÓK KÍMÉLJENEK!


2016. dec. 22. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ mi a célod. Ha az amit neki is mondtál hogy azt higgye csak poén volt, akkor tettesd magad hülyének/butácskának, akiből kinézheti, hogy tényleg ilyen zakkant hogy ezt csinálta...

De akár elé is állhatnál és elmondhatnád neki, hogy borzasztóan gáznak érzed és sok volt a szaloncukor, nem maradhatna-e kettőtök között meg olyan kínos stb.

TÖbb alternatíva van, attól függ milyen típus az unokatesód is szerintem

2016. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Most nehogy elkezd kerülni, viselkedj természetesen, ugyanúgy, mint azelőtt!

Nem is kell többet szóba hozni.

2016. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell a cukorra fogni, nem tudsz annyit enni, hogy igy beusson. Ez max.jo kifogás
2016. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Visszacsókolt. Ez a baj.

Ha nem akkor ugat a kutya, mert anyáink beálltak a kocsival, akkor nagyon csúnya veszekedés lett volna belőle.

Ettől félek.

2016. dec. 22. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem némi likőrös szaloncukor nem hoz ki még az emberből olyasmi, amit a szíve mélyén ne akarna, max. a bátorságot adja meg hozzá. Nem extrém dolog, ha valahol mélyen vonzódsz az unokatesódhoz, persze az a helyes, ha ez max. átsuhanó gondolat szintjén marad.


A legokosabb, ha nem hozod többé szóba, és meg nem történté teszed az egészet magadban. Amúgy elcsattant a csók, vagy vissza is csókolt?

2016. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2: Köszönöm. Így fogok tenni!
2016. dec. 22. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Lassan kezd unalmas lenni ez a sok unokatesókúrós sztori. Most ez a slágertéma? Hirtelen az egész gyakori, minden tini az unokatesójával akar kúrálni?
2016. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magyar törvények szerint már elsőd unokatestvérek is házasodhatnak. Ha még távolabbi rokon, akkor még inkább nincs gond.

Hány évesek vagytok? Ha tetszik a srác és vonzódsz hozzá, akkor miért nem próbálod meg vele? Szerintem ebben nincs semmi rossz.

És az tényleg igaz, hogy a cukor nem fog berúgatni, vagy megártani. Inkább ismerd be, hogy tetszik a srác és szeretnél többet tőle. Felesleges kertelni.

2016. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

9: Kedves bunkó!


Jelentettelem a Modiknak a kommentet. Nem a tűröm a lecsúszott egzisztenciák internetes kötekedéseit.

Még írni akartam valamit, de ahogy elnézem az alpári stílusodat van ígyis elég problémád. Jobbulást!



U.i: Azt a másik kérdést nem én írtam ki. Úgyhogy sz*ptad

De tudod, akiknek van életük, és nem üldözték el a rokonaikat maguk körül, azokkal megeshet hasonló. Velem is így volt, és azzal a másik lánnyal szintén.


Nyugodtan böföghetsz még valamit, már nem olvasom el. Veled ellentétben nekem van emberi méltóságom.

2016. dec. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!