Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan viszonyuljak a párom...

Hogyan viszonyuljak a párom testvéréhez aki ma felvágta az ereit?

Figyelt kérdés
SOS.. Párom testvére ma otthoni gondok miatt felvágta az ereit. Párom vitte be az ügyeletre, mert őt hívta fel segítségért. Még nem jöttek haza, de ha nem tartják bent, akkor nálunk fogja tölteni az éjszakát. (Beszéltem a párommal a seb annyira nem mély és tagadja is, hogy dirrekt csinálta, így nem tudom ilyen esetben mit mondanak az orvosok..). Viszont a párom holnap reggel 5-kor indul dolgozni, így nekem kell segíteni neki éjszaka. 15 éves fiú, kb. fél éve ismerem. Jó a kapcsolatunk, de azért annyira nem ismerem.. Mit csináljak, tanácstalan vagyok..

2017. jan. 16. 20:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Mindenesetre a késeket es éles tárgyakat rakd el és ne maradjon egyedül.
2017. jan. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Éjszaka kb. 15 percenként ébredtem fel minden zajra plusz rémálmaim voltak (nem veszés csak sok értelemetlen álom). Ma reggel azt mondta, hogy bemegy suliba, nem akar otthon maradni. Párom érte megy, majd eldöntik mit csinálnak.
2017. jan. 17. 06:01
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Irany a pszichiatria!


Ez nem jatek, legkozelebb majd a vonat ele lep.

2017. jan. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 kovpet ***** válasza:

"Tudtuk miért csinálta (tegnap elrontott valamit, az anyja meg kiakadt, ma az anyja részeg volt és nagyon leszidta)"


De azt is tudjátok akkor, hogy nem az elrontott dolog vagy a szidás, hanem az alkesz anyja miatt tette? Nagy bajok lehetnek a családban, ha ilyen módon tud csak figyelmet/segítséget kapni.

2017. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Snorri ***** válasza:
És az orvosoknak nincs szeme, hogy meg kell mondani az igazat? Nem veszi észre, ha valaki felvágja az ereit? És mit mondtak az orvosoknak? És nem hiányolták a gyerek szüleit? Egy ilyen esetet minimum jeleznek azonnal a gyermekjólétinél, és bent tartják pszichiátrián pár napig. Míg kiderül, hogy kiengedhetik-e anélkül, hogy hazafele vonat elé lép. Felnőttet is, hát még egy gyereket.
2017. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mondhatta azt (vagy gondolhatták azt), hogy üveg vágta el.
2017. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Snorri ***** válasza:
59%
Hát ha tényleg azzal vágja fel. Mert egy sebész meg tudja különböztetni. Más egy penge, egy kés, és egy üveg. És elég a gyanú, szerinted melyik doki vállal egy esetleges pert? Úgy, hogy még a törvényes képviselő sem jelenik meg?
2017. jan. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Pont ez a "lényege" a dolognak, figyelemfelhívás, hogy bajban van.
2017. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Snorri ***** válasza:
54%
És pont a miatt, hogy ez egy jelzés, nem lehet kategorizálni , hogy komoly, nem komoly, minden gyanút ugyanúgy kezelnek. Nem lehet ez alapján kijelenteni, hogy nem mély a seb, nem gondolta komolyan. Ezért nem kockáztatna egy doki sem.
2017. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetne,hogy magatokhoz veszitek?

Nem írtál sokat a családi háttérről, de annyi is elég volt,hogy az anyja részeg volt..Baromi jó lehet ilyen közegben felnőni.

Én magamhoz venném, ti ahogy értem normálisak vagytok,jobban járna veletek,mint a részeg anyjával.

2017. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!