Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan viszonyuljak a párom...

Hogyan viszonyuljak a párom testvéréhez aki ma felvágta az ereit?

Figyelt kérdés
SOS.. Párom testvére ma otthoni gondok miatt felvágta az ereit. Párom vitte be az ügyeletre, mert őt hívta fel segítségért. Még nem jöttek haza, de ha nem tartják bent, akkor nálunk fogja tölteni az éjszakát. (Beszéltem a párommal a seb annyira nem mély és tagadja is, hogy dirrekt csinálta, így nem tudom ilyen esetben mit mondanak az orvosok..). Viszont a párom holnap reggel 5-kor indul dolgozni, így nekem kell segíteni neki éjszaka. 15 éves fiú, kb. fél éve ismerem. Jó a kapcsolatunk, de azért annyira nem ismerem.. Mit csináljak, tanácstalan vagyok..

2017. jan. 16. 20:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem hiszem,hogy néhány óra alatt klinikai pszichológussá válhatsz,de nem is az a dolgod.


Azt hiszem,fontos,a kibeszéltetés.Nem titkai kibeszéltetésére gondolok,hanem az együttérző megHALLGATÁSRA.Hallgatásra olyan módon,hogy szavaiból rövid kérdésekkel beszélteted.Tök mindegy,hogy miről,csak beszéljen.


A szuicid depressziós,bármit kérdezel tőle-talán szimbólumokban-de gondjairól,kríziséről fog beszélni.

Felkészülhetsz,hogy ki fog meríteni,mint egy vájárt,8 óra intenzív munka a tárnában.

2017. jan. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!