Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy beszéljem meg a rokonomma...

Hogy beszéljem meg a rokonommal, hogy nem tartom jogosnak a kiborulását?

Figyelt kérdés

Egy kicsit távolabbi rokon akart segíteni valamiben, felvázolta, hogy hogy kell intéznem az ügyet. Ismeretlen helyre kellett mennem ehhez, picit aggódva, de igyekeztem elintézni. Azt mondták, hogy ők nem tudnak, hogy lehet olyat csinálni, amit én akarok, de én erősködtem, felvázoltam minden fontos információt, és mint az utólag kiderült, kikotyogtam egy olyan dolgot, amit nem kellett volna. Ennek a rokonomnak panaszkodtam, hogy nem sikerült, de hatféle emberen keresztül intézte. Mikor megtudta, hogy mi történt, nagyon leszidott engem, mert nekem tudnom kellett volna, hogy ez nagyon titkos dolog és most kellemetlen helyzetbe hoztam egy barátját.

Az egész család a baklövésemen csámcsog, pedig én csak azt tettem, amit mondtak, próbáltam utánajárni és intézni a dolgaim.

Tanulmányokkal kapcsolatos a dolog, de többet nem mondhatok.

Nekem anyagilag nagy veszteség, hogy nem sikerült a dolog.


2017. febr. 21. 22:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát azért ne is haragudj. Az egy dolog, hogy a rokon magától nem mondta, de ha már simliskedsz, ráadásul pénzzel, akkor az a minimum, hogy alaposan utána kérdezel. Mind a ketten hibásak vagytok, de a jövőre nézve tanuld meg, hogy ha neked kell valami, akkor annak rendesen járj utána, ha valami nem világos akkor meg kérdezz. De talán még mindig a legjobb lenne az egyenes úton járni és törvényesen intézni a dolgokat. Nehogy később visszaüssön.
2017. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom értelmezni:


Elmentél mondjuk egy nyelviskolába, ahol kellett volna adjál Gipsz Jakabnak X Ft-ot és kaptál volna nyelvvizsga papírt.

Ezzel szemben te nem Gipsz Jakabbal beszéltél, hanem Luc Gizivel,- aki mellesleg segédtakarító a suliban - akinek elmesélted, hogy Gipsz Jakabnak hoztál X Ft-ot nyelvvizsga papírért, mert köztudott, hogy nála lehet venni és mellesleg még a markába is nyomtad a pénzt.

Tanulság:

1.) Te nem vagy komplett!...hogy lehet ilyesmit így intézni?

2.) A rokonod nem komplett, hogy ezt rád, a másik nem komplettre bízta! ... ő ugyanolyan hibás mint te vagy, ezt neki kellett volna intéznie a csókosával.

3.) Inkább tanulj, mint fizess, mert az legalább hasznodra válik!

2017. febr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem az anyagi intabilitásod MIATTAD súlyosbodik, mert nem vagy képes elmenni dolgozni. Ennyi, aki keres/akar, az talál.
2017. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!