Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagyon nem szeretem a gyerekek...

Nagyon nem szeretem a gyerekeket meg a rokonaimat se ez bun?

Figyelt kérdés
most is idehoztak egy rokon gyereket es egesznap jon utannam es megmondom oszinten ugy utalom mar barcsak elvinnek innen most is itt idegesit engem.

2017. ápr. 23. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a természeted, normális.


Én is ilyen vagyok, kis ideig remekül elvagyok velük, de hamar elegem lesz. Ilyenkor udvariasan szólok a szülőknek, hogy nagyon aranyos a gyerek, csak elfáradtam a hancúrozásban.

2017. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hat igazabol senki nem bizta ram, a gyerek jott utanam egesz nap mint akinek kotelezo, semmit nem lehetett tole csinalni, azt meg csak nem mondhattam neki hagyj mar beken nem tudom miert kovet egesznap mindegy mar nincs itt vegre birtam gyurni kicsit, egy biztos en sose szerettem a gyerekeket en nem leszek szulo sose mert nincs nő a vilagon aki ratudna venni hogy gyereket csinaljak neki, sot titokban abban remenykedem hatha nemzokeptelen vagyok:D
2017. ápr. 23. 20:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem. Húsz vagyok, keresztfiam is van, és egyszerűen idegesítenek. Évek múlva majd biztosan elmúlik ez, és cukinak fogom találni a gügyögést-gagyogást, meg a többi hülyeségüket. :D Most még nem megy. Ez van.
2017. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És az otthonodban követett,vagy valahova elmentetek?
2017. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
az otthonomban, en nem nagyon szoktam atmenni egyik rokonhoz se.
2017. ápr. 24. 18:43
 16/16 anonim ***** válasza:
51%

Ez tiszta hülyeség, nem kell, sőt nem is szabad a gyerekekkel gügyögni-gagyogni!


Abban a pillanatban, amikor embernek nézel egy gyereket, azaz, annak, ami, már nem lesz problémád vele.


Rajtad áll.

2017. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!