Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ki jár hasonló cipőben?

Ki jár hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Nincs sok baratom, igy a csaladra tamaszkodnek, es tamaszkodom is, de nem az a kozeppontban levi tipus vagyok, inkabb az elvonulgatos, nem vagyok egy nyilt ember meg csaladon belul sem, egyedul anyaval, meg mamaval es egy lany unokatesommal vagyok nagyon kozeli viszonyba, a csaladunk pedig hatalmas. Ugy erzem neha, mintha senkit nem erdekelnek, nem foglalkoznak azzal, h en egyedul uldogelek valahol, es ezaltal en se kezdemenyezek, tudvan, h ugyse erdeklem oket, hiszen keresnenek. Legszivesebben meghalnek, h lassam, kibol mit valtok ki

2017. máj. 21. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Legszivesebben meghalnek, h lassam, kibol mit valtok ki" - ez olyan gyerekes:S

Nőj fel!

Az embernek meg kell tudnia állni a maga lábán lelki értelemben is, nem lehet mindig másoktól függeni!

Vagy járj társaságba (pl. keress hobbit, önkénteskedj, járj tanfolyamra stb) vagy tanuld meg egyedül is jól érezni magad!

2017. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Legszivesebben meghalnek, h lassam, kibol mit valtok ki"

Az egyik barátnőm is ezt szokta mondogatni.

2017. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
megnyugtatlak, ami nyilván nem megnyugtató: ha így sem váltasz ki reakciót, úgysem váltanál. Csodálkoznának, szomorúak lennének és elmennének a temetésedre. Ennyi. Ne sajnáltasd magad. Nem te vagy a világ közepe, igyekezz a világot megismerni.
2017. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Találd fel magad és nyiss a rokonok felé. Gondolom korábban kerestek téged, érdeklődtek felőled de az ember megunja egy idő után, hogy fölöslegesen csinál valamit, vagy úgy gondolják le se kakilod őket. Nekem is van ilyen unokatestvérem. Nem tudom mit gondol vagy érez mert minimálisan hajlandó a családdal kommunikálni. Családi rendezvényeken kukán ül a sarokban, próbálunk vele beszélni idősebbek, fiatalok, kb semmi választ nem ad.

Néha online is megkeressük, ott is alig lehet vele beszélni.

Eddig hívtuk, beszéltünk vele ugyanúgy egyedül üldögélt inkább, ha valakit 100x megkérdezel és ugyanaz a válasz 101-re már nem fogod magad fölöslegesen megerőltetni.

2017. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Legszivesebben meghalnek, h lassam, kibol mit valtok ki"


Ha meghalsz, már nem látsz semmit.

2017. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem vagy egyedül. Én is hasonló cipőben járok...
2017. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rokonok szar téma, én is így vagyok mint te, itt se kérdez senki semmit rólam mégis mindenki tud mindent amit kitalálnak meg a pletyka, inkább már nem is foglalkozok velük csak csinálom ami kényelmes én is gondoltam a szervfelajánlásra meg stb :D mikor kell nekik valami akkor bezzeg keresnek mert rám lehet számítani
2017. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!