Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kicsit "kellemetlen" ez...

Kicsit "kellemetlen" ez nekem, volt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy 6 honapos kisfiam a helyzet a következő. Olyan szinten nem húz semmibe az apjára hogy hihetetlen. (Egyenként pont az ellenkezom az apuka szoke jah zöld szem) a kisfiam egy az egybe en vagyok szinte mintha ki koptem volna. Egyrészt persze orulok másrészt pedig kicsit csalódott vagyok hogy az apjábol semmit nem örökölt. Tudom meg nagyon sokat változnak de a hasonlóság közöttünk 100%. Egyébként van egy kislánya az előző házasságából o tiszta férjem. Imádom a kislányt semmi irigység de annyira szerettem volna ha a kisfiu is ut ra valamennyit.

2015. dec. 6. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
És most akkor mi a lényeg? Mi ebben a kellemetlen?
2015. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

És miként éreznél, ha a kisfiú éppen egy nagybácsira hasonlítana?

nem kívánság műsor, hogy kire fog hasonlítani a gyerek.

2015. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Majd a kovetkezo gyerek;)
2015. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Van egy szerve, testrésze, ami miatt az apjára hasonlít. Ha jártál iskolába, akkor biológiából annyit csak tanultál, hogy a nagyszülők tulajdonságai jelentkeznek az unokákban. Olyat is biztosan hallottál, hogy vannak domináns (uralkodó) és recesszív (lappangó) tulajdonságot meghatározó gének. Ha az utód egyiket és másikat is örökbe kapta, akkor a domináns gén által meghatározott tulajdonság jelenik meg őrajta. Szóval majd az unokádban fogod felismerni esetleg a férjed tulajdonságait.
2015. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
80%
Olyan nincs,hogy csak az egyik szülőre hasonlít egy gyerek.Mind kettőre biztosa hasonlít.
2015. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
89%
Örülj, hogy egészséges...
2015. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
ez mèg nem megmondható 6 hónap után.
2015. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom akkor hogy érezted volna magad,ha mint nálunk mindkét szülő fekete hajú a fiam meg szőkés-barna. Nem az a lényeg,hogy kit hány százalékban másolt le. Amúgy is a szeme színén kívül minden más változik még. Minden. Amit most 100% egyezésnek látsz magaddal,az lehet nagy korára 0 lesz.
2015. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Altalában az elsõ szülött fiuk az anyjukra hasonlitanak, a lányok meg az apjukra.Mi a ebben a kellemetlen csak nem tart a férjed valamitõl?
2015. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem kicsit féltékeny vagy kérdező es azt hiszed hogy a fiad rad hasonlit akkor az apuka kevésbbé szereti.

Nagy lany a masik hazasagabol viszont kiköpött apukája es valószínűnek latod hogy jobban szereti?


Ez nem igy van csak máskép szereti!

Hisz első szülött gyermeke,o tete szulove apukáva de nem jelenti azt hogy a tiedet kevesbe szeretne!

2015. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!