Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apámnak barátnője van. Szükség...

Apámnak barátnője van. Szükséges lenne tudatnom édesanyámmal, vagy tudjak meg többet mielőtt ítélkezem?

Figyelt kérdés
Napok óta rossz álmaim vannak, és akárhánszor apámra nézek lepörög a szemem előtt a vele eltöltött idő, mennyire is szeretem őt. De egyik nap a telefonján megláttam a Whatsappban egy nővel chatel. Nem részletezem, de mikor a végére jutottam akkor fogott el a sírás. Az apukámat sem vontam kérdőre, senkinek sem mondtam semmit. Csak ezen jár az eszem. Sok ilyesmit nézek TVben és látom, hogy mi lesz. Eddig azt hittem ilyen nem történhet meg velem. MIT tehetek? Nagyon szépen kérlek titeket, ha tudtok valamit ajánlani írjátok le! Sokat segítenétek vele!

2017. jún. 16. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Együtt van anyuddal vagy nincs? Ha nincs akkor hagyd.
2017. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Most majd megkapod a szokásos dumát, hogy az ő dolguk semmi közöd hozzá. Igaz, hogy szeteshet a család, melynek tagja vagy, de azért tartsd a szád..Én ugyan másképp gondolom.. sőt..Apuddal beszélj..habár nem fog örülni, h beleeolvastal az üzeneteibe, így inkább másképp közelítsd meg a témát. Meg kell vele beszelned, mert úgysem lesz nyugtod és belül mardosni fog..mi senki észre fogja venni rajtad, h valami nem stimmel
2017. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Más is*
2017. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

" Igaz, hogy szeteshet a család, melynek tagja vagy, de azért tartsd a szád.."


Azért fog szétesni a család, mert nem nyomja az anyja képébe, hogy apu félrekefél? Érdekes...

Kérdező, szerintem max apáddal beszélj. Ne vond kérdőre, hanem a saját érzéseidről, félelmeidről beszélj neki az ügy kapcsán.

2017. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Kamugyanús!

Ha abból indunk ki, hogy igaz: végigolvasni bárki másnak a magánlevelezését teljesen nonszensz. Ilyet egyszerűen nem lehet csinálni. És semmilyen módon beleavatkozni se mások magánéletébe.

2017. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez kettejükre tartozik.

Anyád is nyilván tud róla, mert 10/9 egyértelmű, ha a párunk félrekefél.

Ha tud róla, és nem lép, az ő dolga.

Ha nem tud róla, de te elmondod neki akkor vagy életük végéig marni fogják egymást, vagy apád lelép az új puncihoz és anyád téged fog okolni - családi tapasztalat.


Beszélj apáddal és ennyi.

2017. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe láttad meg a telefonján? Kivetítette egy képernyőre?Vagy ő is belenézeget a tiédbe?Neked hogy esne

ez?

2017. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Apukáddal beszéld meg anyukádat ne idegesítsd még fel ezzel szerintem!
2017. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Együtt vannak, de engem nagyon nyugtalanít a dolog. Meg a család tagja vagyok, és nem kéne titkok legyenek köztünk.
2017. jún. 18. 11:50
 10/14 A kérdező kommentje:
Mikor telefonozik és odamegyek mindig bezárja a Whatsappot. Meg amúgyis jó ember. Nem nézném ki belőle. Ezért nyomozok annyit. Meg az enyém be belenézhet. Nem levelezek egy csajjal sem. Csak az osztálycsoportban. Nincs oka aggódni, de én mióta gyanakszom rá azóta nem tudok rendesen goldolkodni. Így év végére a jegyeim is leromlottak e miatt. Nem akarom magam sajnáltatni, de ezt nem bírom tovább. Tudni akarom az igazat. Nyugodjak le.
2017. jún. 18. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!