Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha a testvéred nem hívna meg...

Ha a testvéred nem hívna meg az esküvőjére te se hívnád meg őt a tiédre?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam azért jó kapcsolat van közöttünk. Úgy látszik tévedtem.

Mindenki ott volt az esküvőjükön kivéve engem és családom.

Nem is tudtam róla. Képekről értesültem. Felhívtam gratuláltam majd hebegett habogott hogy anyósa találta ki hogy több ember legyen meghívva és már nem tudtak időbe szólni( Külföldről a rokonoknak azért volt idejük ide érni).

Nagyon megbántva érzem magam.

Mi is most tervezzük a sajátunkat és komolyan elgondolkodtam azon, hogy ezek után én sem akarom hogy ott legyen.


2017. júl. 5. 10:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem hívnám meg!
2017. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
95%
A saját testvérét nem hívta meg. Ez nagyon mocsok dolog volt a részéről. Szerintem te sem hívd, érezze a tettei következményit
2017. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
az csak a minimum, hogy nem hívod meg. Ha össze lennétek veszve, még talán megértem, de így, hogy "jó kapcsolat" van köztetek. Nekem az első dolog lenne egy esküvő szervezésnél, hogy melyik rokon jöjjön, és anyós meg még anyám sem szóljon bele, hogy én kit akarok meghívni. Párja családjával jóba vagy? nem lehet hogy estelge nem bírnak téged és mondták, hogy mindenképp ne legyetek meghívva?
2017. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen nem.
2017. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
91%
Nem!
2017. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
75%
Már csak azért is meghívnám. 😁
2017. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
52%
Ha szeretném, hogy ott legyen, meghívnám. Nem érdekelnének a korábbi sérelmek. A testvéred marad, bármi is van.
2017. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
98%

Gyorsan rávágtam magamban, hogy én se hívnám meg, aztán kérdések merültek föl bennem.


Szüleitek élnek? Ők ott voltak? Ha igen, akkor hogyhogy tőlük nem értesültél erről az eseményről? Ill. ők mit szóltak hozzá, hogy titeket nem hívtak meg?

És bocs, de nagyon nehéz elképzelnem, hogy annyira félreértem a testvérem és köztem levő kapcsolatot, hogy ekkorát tévedjek.


Én először megpróbálnám kideríteni a valódi okot, amiért nem hívtak meg. Utána döntenék, hogy meghívnám-e őket vagy sem.

2017. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
72%
Már csak azért is meghívnám hátha elszégyenli magát!
2017. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
91%
Tudod ki foglalkozna vele ezrk után. Biztos nem szólnék hozzá többet.
2017. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!