Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nekem kell vigyázni az...

Miért nekem kell vigyázni az idegen rokon gyerekre?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy gondolták anyuék, ide hivják egy hétre az öt éve nem látott unokatesóm gyerekét, akiről még azt se tudom hány éves (kb. alsó tagozatos lehet). Szüleim dolgoznak így nekem kell szórakoztatni napközben, de megmondtam rám ne számítsanak, hiszen alig ismerem. Ja, és még az én szobámba akarják éjszakára is tenni. Próbálnék normálisan a dologhoz állni, de tényleg semmi kedvem nincs hozzá, még ha csak hisztinek is tűnik amit most írok.

17/L


2017. aug. 2. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Igazad van. Ne vállald, ne a te szüneted vegyék el vele. Szépen lépj le barátodhoz (ha van) vagy barátnődhöz és aludj is ott ha a te szobádba akarják tenni.
2017. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Szívességet tesz a család egy rokonnak. Lehet hogy a rokon is szívességet tett a családotoknak. Vagy ha nem, majd fog.


A szüleid biztos abban reménykednek hogy szívesen foglalkozol kisgyerekkel így ők duplán nyernek. Ha nem így van, akkor majd add a tudtukra, és követelhetsz kompenzációt. :D

2017. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy régebben téged is lepasszoltak, és most ez a törlesztés. Vagy csak jó fejek akarnak lenni. Neked meg szívás. Tudom. Sajnálom, de egy hét. Gondolj bele, mennyivel rosszabb lehet egy észak-koreai kényszermunkatáborban.
2017. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt nekem leginkabb azzal van a baj, hogy idegen. Tobb even keresztul haragban volt a ket csalad, mostanaban egy csaladi esemeny hozta rendbe a dolgokat, es ra egy kis idore mar egy hetre ide kell kuldeni a gyereket.
2017. aug. 2. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

A kisgyerek akkor se tehet semmiről.

Én bevállalnám,ha nem egy neveletlen gyerek, akkor még én is jól érezném magam.

Régi vágyam,hogy vigyázzak kisgyerekre.

2017. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Akkor békülési gesztus. Ha nem ismered, akkor ismerd meg. Még ha fárasztó is lehet.
2017. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát így tényleg elég furán hangzik, hogy egy vadidegen gyereket csak úgy odaköltöztetnek hozzád..De szerintem megpróbálhatnád megismerni, lehet, tök aranyos kisgyerek és megkedveled majd^^
2017. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hétről van szó, és nem is kicsi gyerek, 6-10 éves. Tud olvasni, ha adsz neki egy könyvet, el van foglalva.


Nem is idegen, hát rokon.

2017. aug. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, volt nálatok végül a rokonnyaraló?
2017. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!