Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak szerintem illene kölcsönk...

Csak szerintem illene kölcsönkérni a kocsit?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, a szüleimtől 50 km-re lakok albérletben.

Van egy saját BMW-m, de otthon van a szüleimnél garázsban, mert egyelőre az albérletemnél nem igazán megoldott a parkolás, én meg utcán nem tartom. 2 hetente ha hazautazok pár napra akkor használom, illetve amikor úgy alakul, nyáron többet.

A bátyám Spanyolországban él a feleségével, ha hazajönnek szoktak elmenni wellnesselni, ügyet intézni, családot látogatni. Mindig az én autómmal mennek mindenhova.

De soha meg se kérdezik, csak fogják a kulcsot és mennek.

Én nem bánom, vigyék, úgyis ott áll, de azért nem lenne illendő legalább szólni? Hogy figyelj, most is elvinnènk a kocsid vagy akármi.


2017. aug. 7. 07:54
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Mi van? :DD

Igen, otthon vannak a papírjai is, de most ez mit bizonyít?

Attól még az én autóm, én vettem, én nevemen van..

:D

2017. aug. 8. 10:34
 32/33 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz a buzerálásokkal. Valóban érthető, hogy nem akarod, hogy más használja az autódat. Meg amúgy is, a tesódnak, bárkinek mi köze az autódhoz? És ez akkor sem függ össze, ha apád garázzsában hagyod. Nekem, mint szülőnek a bőr égne le a pofámról, ha a lányom akarná az amúgy üresen álló garázsomban tartani az autóját, én meg nem engedném, vagy bármilyen feltételhez szabnám. ahogy akkor is elvermelném magam, ha az ilyen módon kvázi rám bízott autóját én bárkinek odaadnám. Azért hagytad ott a kulcsot, hogy faterod odébb tudja tenni a bömöst ha útban van, nem pedig azért, hogy a sóher tesód, aki egy szaros guruló bódét nem képes magának venni (gondolom derogál egy olcsó fentartású, pl Fiat Seicento-val rohangálni, mutatósabb a bömös) a te autódat nyúzza. Fogadok, ha véletlen elkapnák vele, hogy lejárt a műszaki, vagy bármi, azért is téged hibáztatna, illetve egy gyorshajtásnál elvárná, hogy vállald magadra, mivel közeli hozzátartozóra ilyen esetben se vagy köteles terhelő vallomást tenni.

De mielőbb intézd úgy, hogy el tudd vinni onnan az autót, így a probléma meg lesz oldva, a tesódék meg szívogathatják a fogukat, hogy megszűnt az ingyen verda.

Ha nekem lenne tesóm, már garantáltan elküldtem volna ilyen dologért a pék f@$zára, de nálam az autó az egy külön történet. Az Opelomat rajtam kívül SENKI nem vezetheti (csak a műszakin a vizsgabiztos srác, a műszakiztatás erejéig)

2017. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas bunkóság,és NAGYON dühítő tud lenni.Kb. velem is hasonló a helyzet,csak nekem a vidéki lakásom veszik kölcsön szó nélkül,a számla meg bezzeg engem terhel...
2017. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!