Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy mondjam el, hogy kárt...

Hogy mondjam el, hogy kárt tettem egy kölcs kapott tárgyban?

Figyelt kérdés

Egy vihar miatt elromlott a laptopom...keresztanyukámtol kaptam kölcsön egy régi laptopot...

Sokszor vannak dühkitoréseim....tudok róla, kérlek nem ítéljetek el ez miatt...próbálom magam visszafogni


Nos...benyomódott a kölcsön kapott laptop billentyűzete....nem magyon...de látható...a készülék teljesen működik...viszon így hogy adom vissza?

Mert kiderült, hogy amúgy el akarják majd adni. Egyszerűen nem merem neki elmondani, mert félek, hogy mérges lesz. Szörnyen érzem magam az miatt amit tettem és tudom, hogy ez következményekkel jár.


Hogyan tudnám elmondani neki úgy...hogy ne legyen belőle nagy ügy.



#billentyűzet #rokon #kapcsolat #laptop #kölcsön kapott tárgy
2017. okt. 6. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg tőle, vagy javíttasd meg.

Egyébként csak őszintén.

2017. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják az előttem szólók, ajánld fel, hogy megveszed, mert jó kis gép, még ha nem az, akkor is. Így megúszod a magyarázkodást, ha egyébként is el akarják adni.


Egyébként saját tapasztalat, ha valamit kölcsönkértem, az tuti nálam romlott el, pedig nincsenek dühkitöréseim.

Azóta nem kérek kölcsön semmit, mert engem meg ezzel üldözött a sors. :) Murphy törvénye szerint természetesen nálam ment tönkre a cucc nem egyszer. Soha többet!

2017. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Salx Narval ***** válasza:
73%
Gyerekek ne már, nem bűncselekmény elrontani valamit, mindenkivel megtörténhet, ne biztassátok hazugságra a kérdezőt. Tessék nyíltan vállalni a felelősséget nem vagyunk az oviban, bár én már ott is elvártam a kislányomtól az őszinteséget. Méltóbb dolog a gondatlanságot elismerni, mint hazugsággal kibújni a felelősség alól.
2017. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Senki nem biztatta hazugságra...
2017. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
Ki vesz meg egy szétb@$zott billentyűzetű laptopot?
2017. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!