Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Személyes ADAT-e a NÉV? /3...

456123 kérdése:

Személyes ADAT-e a NÉV? /3 eve elváltam, és nem tudom a feleségem nevét. Senki nem mondja meg. Most "eltűnt" Angliában. Hogyan kerestessem? (pl. Rendőrség nem illetékes)

Figyelt kérdés
jogsi első férje nevén, útlevél második férje nevén, személyi ig. a harmadik (ÉN) férje nevén
2017. nov. 5. 11:12
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Gyerekek!

A dolgot túlbonyolítjátok!

Ha megyek az utcán látok egy döglött kutyát - megsajnálom! (pl. meghalt a Kisfiam kutyája a múlt hónapban 180 km-re tőlem - tudhatom?)

Picit úgy tűnik meghalt egy embertársam aki -történetesen a feleségem is volt. - nem tudhatom!!!

Élnek barátaim az USA-ba, Németországban Ausztriában.

A feleségem, bocsánat a volt feleségem történetesen Angliában.

PONT.

Itt meg arról megy a vita. hogy van-e (nekem) weblapom?

Tájékoztattok, ráadásul nem helyesen, mert csak 5 rongy nevet változtatni. Kit érdekel? - 3 évig nem zavart, gondoljátok most idegeskedem miatta?

A gondom azzal volt (van Bírói végzésem) keressem-e,és HOGYAN?)

Nem akarok ÉN Veletek vitázni!

De az elöl-hátul doktor bíró nekem adott igazat, a X város Rendör-kapitányság nyomozója nekem adott igazat, az illetékes Külügy Minisztérium ügyintézője nekem adott igazat.. de például a lakhely szerint Anyakönyvi Hivatal, meg a Népesség nyilvántartó nem (nem adnak ki "ADATOT"

Ami számít - TI sem!


Nem tudhatom megdöglött-e!!! - beletörődtem!

Köszönöm!


/amin fenn akadtam... miért ADAT a név?,miért ADAT valaki él-e?/ - ennyi volt.

2017. nov. 12. 07:52
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon okos, ha minden hivatalos szerv neked adott volna igazat, akkor lenne egy bírósági ítéleted, illetve nemzetkozi körözés folyna az asszony ellen. Nem, a világon senki nem adott neked igazat.
2017. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell engem bántani!

Nem követtem el semmit! (Tudomásul vettem a véleményeteket, a Többségi véleményt!

10 perce hívtak fel, hogy 15 perce meghalt anyukám testvére. - TUDHATOM! (ő nem "ADAT")

ha nem hívnak fel... Ő ellene is nemzetközi körözést kellene indíttatnom?

a logikát nem értem!!!

Nincs bajom a feleségemmel, a volt feleségemmel, nem üldözöm, nem üldöztem! Még csak nem is miattam ment, külföldre, hanem miattatok.

Engem érdekel(t volna) meghalt-e? Titeket NEM!

Nem vagyunk egyformák!

Köszönöm nem kérek több véleményt!

2017. nov. 12. 09:39
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Na meg egyszer, hátsó sikerül felfogni : semmi kozod hozzá. A volt feleséged, nem a jelenlegi. Ha nem akarja hogy tudj róla bármit is, akkor nem fogsz tudni róla semmit se. Azt se, hogy él e, vagy sem. Nem tartozik rád. Ha rád tartozna, akkor tudnád.

Anyukád testvére csaladtag. Ex feleség nem. Nem értem miért olyan nehéz felfogni. Miért érdekel ennyire, hogy mi van vele?

2017. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Látom túl nagy kavicsot dobtam az állóvízbe!

Én a HOGYAN?-t kérdeztem. Erre egy válasz sem jött!?


Ezért annak, akit érdekel elárulok kettőt!

A/ Belenézni a Londoni Magyar Nagykövetség számítógépébe... ( Születési dátumával csak egy ügyet intéztek, de az nem Ő volt) - tehát valószínű nem temették el.

B/ Bebizonyítod az internetszolgáltatójának, hogy nem ADAT tolvaj vagy...és nem azt kérdezed, Él e a gépe, hanem azt milyen hibaüzenetet kapsz, ha NEM! - tehát valószínűleg használja "valaki" a gépét! - tehát: ÉL


a "C"-t vártam volna Tőletek...


Sem Vele, sem Veletek nem akartam konfrontálódni!


Köszönöm és Bocsánat!

/ZS:/

2017. nov. 12. 10:16
 36/38 anonim ***** válasza:
Retardált vagy kérdező?
2017. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Na szóval: Először azon pattogsz, hogy nem tudod a nevét, majd azon hogy ne használja a neved. Most meg állítólag az érdekel hogy él-e. IGAZÁBÓL mit akarsz attól a nőtől? És jó lenne ha befejeznéd a hazudozást.
2017. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Retardált vagyok - de nem HAZUG!

megértettem a sok jó indalatú véleményt - nem keresem.

(egyébként van Bírói végzésem, megtehetem, megtehetném) - nem jogi kérdést tettem fel!

Retardált vagyok, és titeket az OK érdekel, hát elmondom:

1/ pl született 1 db unokánk, a születésnapjára ... én vagyok a retardált aki el akarta mondani...( nem verem , nem üldözöm, nem miattam ment külföldre, eleve ott élt)

2/ közös megegyezéssel váltunk el (a közös megegyezésben annyi volt az én részem - a nevemet adja vissza!" (nem jogi kérdés - kézfogásos alku) - vissza kaptam-e nem tudom - kire tartozik ha pl. rám nem?!

3/ 7 számjegyű összeget akartam AJÁNDÉKOZNI Neki, (az ügyvédem nem írhatja az ajándékozási okiratba a neve helyére a születési dátumát 64 01 31 fél kettő) - tehát, nekem végső soron mindegy, hogy hívják... - nem köteles elfogadni tudom...

Mi érdekel még bennetek?

Tényleg meghalt a nagynéném 87 évig mindenki Csusztikának hívta egyébként Julianna volt a neve, ez volt a személyiébe írva... a Kisfiam juliannanannának hívta most kiderült Juliskának anyakönyvezték...

újabb kanossza-járás a hivataloknál...

A kérdésemben a tréfa a Hivatalok működése lett volna!

pl. az angol konzul simán felhívta, írt neki... a magyarok leszarják... (egyébként nekik sem válaszolt...)

ÉN NEM KERESEM! NEM KÉREK TÖBB VÉLEMÉNYT!

Bocs hogy élek! - ne azt írjátok a síromra: HAZUG! RETARDÁLT!

2017. nov. 20. 11:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!