Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Személyes ADAT-e a NÉV? /3...

456123 kérdése:

Személyes ADAT-e a NÉV? /3 eve elváltam, és nem tudom a feleségem nevét. Senki nem mondja meg. Most "eltűnt" Angliában. Hogyan kerestessem? (pl. Rendőrség nem illetékes)

Figyelt kérdés
jogsi első férje nevén, útlevél második férje nevén, személyi ig. a harmadik (ÉN) férje nevén
2017. nov. 5. 11:12
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!


Kár, hogy Magyarországon kb mindenütt szerepel a leánykori név, így a valoperes iratokon is rajta van. Arról nem is beszélve, hogy a házasságkötéskor se Katikat kérdezik, hanem Kovács Katalint. Ergo, a kérdező tudja az asszonyka nevét

2017. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha feleségül vetted, miért nem tudod a nevét?
2017. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom a hölgy foglalkozás szintjén űzi a férjhezmenést és a férjek pénzével való meglépést. "


Ez esetben illetékes lenne a rendőrség, holott nem az, ahogy a kérdező is jelezte.


Amúgy annyira szeretnék látni egy listát azon lúzerek neveivel, akik elég vagyonosak és elég hülyék hozzá, hogy ezt meg lehessen csinálni velük... Nem is tudtam, hogy ez a gazdag idióták országa, ideális vadászterep a házasságszédelgő aranyásók számára.:D

2017. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

71%


Nagyobb az esélye, hogy menekül az erőszakos férje elől, én inkább erre láttam eddig példát!

2017. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem véletlen, hogy senki nem mondja meg. Akadj le róla és lépj tovább.
2017. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
70%
NINCS feleseged. Ne keresd, semmi kozod hozza.
2017. nov. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Jó napot! Én vagyok a kérdező.

Ha azt írom be gyermekkori barátja vagyok, akkor megúsztam volna a mocskolódás nélkül?

(vagy ha odaírom ajándékozási szerződéssel akartam egy millát adni Neki?)

A kérdés lényege, hogy 5 db Magyar hivatal csak akkor mondja meg a nevét, ha nevével ellátott aláírt meghatalmazást viszek Tőle, hogy megmondhatják a nevét!

... és hasonlóképpen működik szinte minden,

köszönöm a jóindulatú komenteket, de a helyes megfejtésként a Vöröskereszt vagy Külügy Minisztérium, vagy Konzulátus, vagy ilyesmire gondoltam volna.

a MÓDot kérdeztem.

2017. nov. 7. 16:11
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha az illetö nem akarja, hogy bárki is megtudja a nevét/tartózkodási helyét, akkor a beleegyezése nélkül egyetlen szervezet sem adhatja meg senkinek.


Ha a volt feleséged nem akarja, hogy te vagy bárki más megtudja az aktuális nevét, akkor sehogy sem fogod megtudni, és ez független attól, hogy milyen kapcsolat volt köztetek.


Ez ugyanauz a helyzet, mint amikor egy már nagykorú gyerek "eltünik" otthonról, ha a rendöréggel kerestetik is, ha megtalálják, akkor is a gyerek beleegyezése nélkül nem adják meg még a szülöknek sem a tartózkodási helyét, hanem max. annyit közölnek, hogy megvan, jól van, nem történt vele semmi baj, csak nem akarja, hogy közöljék, hogy hol van.

2017. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen mindegy, higy milyen indokot írsz le, ha a törvény szerint nem keresheted, nem kerhetem kínál adatait, akkor nem kerheted ki. Továbbra sem értem, ,miért nem tudod megnezni a házassági anyakönyvi kivonatodat, vagy a valoperes ítéletet
2017. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
30%
Nyilván azt nem tudja a kérdező, hogy MOST milyen nevet visel a feleség. Ha valamit üzenni akarsz, én a válóperes ügyvéden keresztül próbálkoznék. Legközelebb házassági szerződés, teljes vagyonelkülönítés. Akinek nem tetszik, ott az ajtó.
2017. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!