Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak most? Teljesen megdöbbentem, hogy rákos!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nagynéném amikvel kb 1-2 éve már nem nagyon tartjuk a kapcsolatot! Ma beszélgettem a többi rokonokkal, ismerősökkel és kiderűlt, hogy tüdőrákja van. Próbáltuk hívni anyuékkal őt is meg a férjét és a lányát, de senki nem karta felvenni. Ezért betelefonáltunk a kórházba, (mert elméletileg a többiek szerint ott van, de ők sem tudták pontosan mert nem beszél velük sem) és kiderűlt, hogy tényleg bent volt ma engedték ki. Holnap szeretném meglátogatni, de úgy gondolom nem akar kapcsolatot tartani a rokonsággal. Szerintetek mit csináljak?



2018. febr. 19. 16:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
75%
Tartsd tiszteletben, hogy nem akarják, hogy zavard őket. A legkevesebb amire szükségük van az az, hogy sajnálkozó álszent rokonok vegyék körül és úgy kezeljék mintha már elhunyt lenne.
2018. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőrákos. Hidd el nekem, nem akarod látni. Most novemberben temettük a férjem nagynénjét, aki tüdőrákban hunyt el. Én ápoltam végig. Minden alkalommal úgy mentem hozzá, hogy jajj,csak ne most haljon meg. Aztán persze eljött az ő ideje. Az utolsó 72 órában semmit nem aludtam. Nonstop ott voltam,míg konkrétan haldoklott. Rettenetes volt. Ha lehetne, elfelejteném, de sajna nem lehet. Aztán elment, és én végig fogtam a kezét. Akkor már békés volt. De hidd el nekem, nem akarsz ilyet látni.
2018. febr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, de azoknak van igaza akik azt mondják, hogy baromi önző vagy. Le van szarva, hogy látni akarod, ők nem veletlenül nem veszik fel a telefont, teljesen felesleges erőszakoskodni.

De próbálom elmagyarázni, hogy megértsd:


Elmész egy rutin ellenőrzésre, mert gondolod megfáztál, azért fáj a tüdőd. Ott közlik, hogy rákos vagy. Az a jobbik fajta, ha műthető. Ezt meg kell emészteni. Utána megműtenek. Van egy kicseszett nagy vágás az oldaladon, tele vagy nyugtatókkal, fájdalomcsillapítóval, katéterrel és mindenhol kék-zöld foltos vagy a tűszúrásoktól.

Fáj mindened, aludni nem tudsz és a wc-re nem tudsz normálisan kimenni, ha pl.a ketétertől összeszedtél egy jó kis fertőzést. Lábadozol, közben már az első kemó időpontja ott lebeg előtted, ami nem fáklyás menet. Hajnali 7-re mész a kórházba, ha kettőt kapsz, akkor este 9-ig az ágyhoz vagy láncolva. A 2.kemó után sugárba hánysz ki mindent, nincs erőd, a hajad kihullik és utálod a világot. Ilyenkor az ember a közvetlen szeretteit is nehezen viseli, nem hogy olyasvalakiket, akiket évente 1x lát.

Aztán megtudod, hogy a tüdőből MINDIG van/lesz áttét a vesédbe, az agyadba vagy bárhová. És meg kell emésztened, hogy bárhogy küzdesz, 70%, hogy meghalsz. Jó esetben. Rossz esetben 90%. Most ezek után gondolod, hogy pont rád kíváncsi???

2018. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon hallgatsz Kérdező...

Megértetted, megértettétek a lényeget?

Remélem igen.

2018. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
59%
A lepontozásból arra következtetek, hogy nem. Akkor menj de remélem kidob a csaladja az értetlenséged miatt..
2018. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
18%
utolsó, én is lepontoztalak, szóval ne legyél benne biztos, hogy azért kaptál kevés százalékot, mert a kérdező egyáltalán pontozott:D a gond azzal van, amilyen stílusban megmondjátok a kérdezőnek a "tutit". csak azért, mert ő naiv, is azt hiszi, hogy ezzel segít, és valóban jót akar, le kell cs szni. k va magyar mentalitás. :) UI.: nem, nem a kérdező vagyok egy másik profilból, mielőtt jönnének a hasonló kommentek, mert más kérdéseknél is mindig ez van, ha valaki a többségével ellentétes véleményt ír. :D
2018. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
74%
Az erőszakosság is magyar mentalitás sajnos,férjem daganatos háta középére kivánja a rokonságot.. De ezt nem lehet megérteni,erőszakosan kell nyomulni és ha eldurran a fejünk,a pár ilyen értetlen akaratps rokonnal ,mi vagyunk elhordva jellemző,mert ők jot akarnak persze inkább bámulni sajnálkozni,meg azt nézni majd mi csurran cseppen..
2018. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
65%

Na gyere nagyeszű akkor ezt pontozd rommá... most lesz baj a stílusommal...

Mi anyad bajod van azzal, hogy megkérdeztem, hogy megértette e miért nem kell egy rákos betegre ráakaszkodni. Olvastad végig a kérdéast és a válaszokat? Hogy magyarázod meg valakinek normálisan a miérteket aki csak odáig éri fel ésszel, hogy de ő akarja. Ki nem tojja le, mit akar aki nem beteg és nem ápolja a beteget??? Rákos könyörgöm, nem influenzás és ráadásul tüdőrákos, ami majdnem egyenlő a biztos halállal, mert sajnos általában későn veszik észre.

Te ápoltál már daganatos beteget??? Kizártnak tartom, mert aki igen az pontodan tudja miért kap agybajt az ember ha értetlen rokon rugóhi azon, hogy de ő jönni akar. Na gyere pontozgass, lesz@rom, aki ápolta már apját/anyját az velem fog egyetérteni, aki meg nem az úgyse fogja felfogni és szívből kívánom, hogy soha ne tudja meg milyen érzés ha a rák elemeszti a szerettedet, a családodat és valamellyes téged magad is.

2018. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
35%
28# de már rögtön az első válasz b szogatós volt, ne mesélje be nekem senki, hogy csak azért jött a nép oltani, mert a kérdező "erőszakos"...:) egyszerűen mindenki itt éli ki magát, és vezeti le a stresszt, ez a nagy igazság. mert hát nyilván egy anonim oldalon könnyű oltogatni mindenkit. :)
2018. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
70%

Olvasd már vissza az első két választ... Hol paraszt, hol kioktató, hol agresszív? Tényszerűek. Leírták, hogy egyeztetés nélkül ne és nem valószínű, hogy örülnének neki.

Erre jön harmadiknak a kérdező válasza, hogy de ő akarja. Na persze, akarjon a wc-n ülve, de ne egy beteg emberre akarjon akaszkodni, főleg úgy, hogy nem ők tudatták a betegséget és a telefont sem veszik fel. Ez nem naivitás. A kerdező vagy ennyire butus vagy ennyire önző.

2018. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!