Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak most? Teljesen megdöbbentem, hogy rákos!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nagynéném amikvel kb 1-2 éve már nem nagyon tartjuk a kapcsolatot! Ma beszélgettem a többi rokonokkal, ismerősökkel és kiderűlt, hogy tüdőrákja van. Próbáltuk hívni anyuékkal őt is meg a férjét és a lányát, de senki nem karta felvenni. Ezért betelefonáltunk a kórházba, (mert elméletileg a többiek szerint ott van, de ők sem tudták pontosan mert nem beszél velük sem) és kiderűlt, hogy tényleg bent volt ma engedték ki. Holnap szeretném meglátogatni, de úgy gondolom nem akar kapcsolatot tartani a rokonsággal. Szerintetek mit csináljak?



2018. febr. 19. 16:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%
30# mindenesetre tartom azt, hogy szép azt mondani, hogy ez az egész vita egy rákos ember védelméről szól, de valójában csak erőfitogtatás. a sok "erős" összefog valaki ellen gyk-n, ahogy az majdnem minden kérdés alatt lenni szokott.. :D
2018. febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Erőfitogtatás,na persze,az ilyenek elől szokták a rokonok eltünni.. Mert másbol nem ért,férjem daganatos ,folyton morfium,és sugárhányás,szerinted akar rokonokat maga köré,engem és magát is nehezen viseli,v kis vödörrel üljön ki beszélgetni két hányás közt az erőszakos rokonokhoz akik nem tisztelik a magánszférát és a kérést h ne csörtedssenek be,főleg hivatlanul,az ilyen mit vár,h hu minden szép és jó,és hú dumálunk sütizünk hawai dizsi nap szemüveg van,sose tudd meg milyen mikor a szemed előtt megy tönkre vki és segiteni kb annyit tudsz h tartod a vödröt és adod a morfint,nekem könnyebb mert korházban dologozom,az ellátás megy,csak a lelki része b--sz oda,hisz a férjem,nem egy sima beteg.. A rákos beteg örül ha tud kicsit pihenni,és békén van hagyva, komolyon agyam eldobom,mennyi érzéketlen ,én én én,ezt azt akarom tipuso ember van,aztán tátognak amikor elvannak küldve kenyába kapálni v épp ignorálják őket..
2018. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
84%
Én a 10-es válaszoló vagyok. Nem durván, saját tapasztalatomra alapozva tanácsoltam, hogy ne erőltesse a látogatást a kérdező. Valakinek ez a válasz sem tetszett...
2018. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
42%

Boldogok a lelki szegények...

Ez jut eszembe, amikor valaki azt hiszi ide emberek csak frusztrációt levezetni járnak.

Biztos van ilyen is, de az a lelki szegény kategóriába tartozik. Szerintem...

A Kérdező és annak a válaszadó helyében aki a válaszokat erőfitoktatásnak titulálta, önvizsgálatot, szövegértési gyakorlatokat és szimpla gondolkodást javasolnék, hiszen ha valaki nem veszi észre, hogy a sok válasz közt egyedül van a véleményével, annál baj van...

Tényleg nem az a löksi, aki szembe megy a forgalommal az autópályán, hanem a többi sofőr??

2018. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Hát hiába a cseszegetés, hiába ez a sok negatív ember mi elmentünk meglátogatni. Elötte ő felhívott és egyeztetéssel elmentünk. Mint kiderűlt már 2 éve tudja, hogy daganatos. Ezért is nem jöttek őksem látogatni minket. Csont rákja van ami nem műthető és már áttétetet adott a tüdejébe is. Sokan nem érthetitek ezt ő anya kishúga nekem is van egy kishúgom és bármennyire sem akarná akkor is elmennék hozzá, ha ilyen helyzetben lenne. De vissza térve ahogyan kiengedték másnap meg is látogattuk és azóta naponta. Az állapota borzasztó halucinál és félre beszél, de még így is anyut hívja mert benne bízik, ha fél felhívja anyut, hogy mikor megyünk már. De fekszik folyamatosan és nem bír mozogni csak a kezét tudja mozgatni. NEM BÁNTUK MEG HOGY MINDEN ÁRON KAPCSOLATBA LÉPTÜNK VELE. Mert neki boldogság amikor anyu oda fekszik mellé és simogatja a haját, vagy amikor sír a fájdalomtól és anyu fogja a kezét. Lehettek bármilyen negatív emberek, a helyzet nem könnyű. Ezt a hetet már nem éli meg az orvos azt mondta napjai lehetnek. Tehát ha hasonló helyztebe kerülnétek, merjetek menni.
2018. márc. 1. 01:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!