Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti haragudnátok, ha nem...

Ti haragudnátok, ha nem köszöntenének fel a közeli rokonaitok a születésnapotokon, vagy egyéb alkalmakkor?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 12:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem haragszom meg, csak rosszul esik. A mi családunkban szokás köszönteni egymást, és nem, nem a jópofizásról meg drága ajándékokról szól a dolog, simán csak szeretünk örömet szerezni a másiknak és gondolni az ilyen eseményekre.

Én mindig nagyon készülök a születésnapokra, épp ezért rosszul esik, ha az enyémről elfeledkeznek. Nem haragszom meg, de csalódok, vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy megsértődök.

Van sajnos olyan közeli családtagom, aki akkor sem nyög ki egy kedves szót, mikor pont a szülinapomon vannak nálunk vendégségben a párjával. Nem mintha nem tudná, mikor van, csak simán nem érdekli, ha visszagondolok, kb. sose érdekelte. A család többi tagjára se szokott gondolni, egyedül magára. Ha az ő szülinapja van, akkor aztán megy a kívánságműsor. Csak már engem nem érdekel... ha ő nem köszönt fel engem, akkor én sem őt. Ez van.

2018. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Isten éltessen sokáig, kérdező.


Egyébként nem zavarna ha nem köszönte fel senki sem.

Volt, hogy a saját szülinapomat elfelejtettem

2018. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én szoktam tartani mások születésnapját és névnapját."


Tartani? Úgy érted, hogy te megemlékezel a mások születés- és névnapjáról?


Hidd el, nem mindenki várja el, és nem is értékeli. Van ismerősöm, aki minden születésnapkor beállít, és elvárja, hogy körbeugráljam. Nem vagyok boldog tőle.


Különbözőek vagyunk. Nem mindenki azt tartja fontosnak, amit a másik.

2018. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
ENgem se köszöntött fel anyukám 😀😀😀 bezzeg az ajándékot elvárta a múltkor
2018. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert ma már anyámon kívül senki nem tudja pontosan.
2018. márc. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Na most a családod vagy a rokonaid?

Mert az én keresztanyám 10 éve nem köszöntött fel, de ő a rokonom. Az anyám nyilván frlköszönt, de ő nem a rokonom, hanem a családom része.

2018. márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt a szülinapom, a világon senki sem köszöntött fel.

Még a barátaim sem. Pedig tudták.

Másnak mindig van buli, meg összedobunk meglepi ajándékra.

Ennyit erről...

Nem haragszom, de levontam a konzekvenciát.

2018. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem haragszom, de nálunk nem is nagy divat. Ahány ház, annyi szokás. Szüleimmel, tesómmal, nagymamámmal köszöntjük egymást, de unokatestvéreimmel pl. csak facebookon. Ha elmarad, az sem baj :)
2018. márc. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen kapcsolatban vagyok velük. Nálunk családon belül egyáltalán nem volt szokás a köszöntés. Aki köszönt, azt én is köszöntöm.
2018. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én leszarom, a férjem és a lányom köszöntsön fel, a többi nem érdekel.
2018. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!