Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csalódtál már az utolsó...

Csalódtál már az utolsó közeli rokonodban, akivel azt hitted mindenben számíthattok egymásra?

Figyelt kérdés

Ferjemmel, es kislanyommal élünk, teljesen padlót fogtam, akkorat estem pofára...

Eddig sose kertem ilyen fontos dologban toluk segitseget, sajnos rossz egeszsegi allapotba keveredtem(talyogos fog), es kértem hogy vigyenek el, mert állni se birtam..felvágták, szájsebészet, stb. 😔

Férjem a kislanyunkkal maradt volna..de elutasitott a rokon...😮

napi szintű kapcs volt koztunk eddig..teljesen padlón vagyok, hogy egyedül maradunk hárman..😢

Én úgy érzem, ha a szomszedom megkérne, hogy segitsek, vagy egy tavolabbi ismerős, még őt is támogatnám egy ilyenben, nemhogy egy közeli rokont..aki ráadásul az egyetlen rokon is egyben...



köszi


2018. márc. 26. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. (Nincs autónk, megkértük, hogy vigyen el x helyre, természetesen nem ingyen, és ezt mondtuk is.) Kimagyarázta, miért nem, mi meg megoldottuk másképp. De a véleményem megvolt...
2018. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Nem értem. A rokonnál maradtak volna vagy a kórházban és később viszi el a rokon vagy hogy?

Taxi?

2018. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szokszor sokan az idegentől többet kapnak mint családtagjuktól,sose értettem ezeket a családokat. :( Mi nem ilyenek vagyunk. :O
2018. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet, hogy olyan időpontban kellett volna segíteni, amikor neki más fix programja volt?
2018. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

És a rokonnak nem lehet más elfoglaltsága vagy valami egyéb oka, amiért nem tudott elvinni?


A rokonok ugyanis ugyanúgy emberek, mint te vagy bárki más, és nem azért vannak, hogy ha neked valamiért kellenek, akkor ugrani tudjanak.


Emellett az sem mindegy, milyen messze kellett volna vinni téged, mert azért már 30-40 km-es út sem ingyen van.

2018. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

na hogy világos legyen.

Mi élünk a férjemmel es a kislanyommal, es vannak a sogoromék, akikkel csak mi vagyunk egymásnak. nem tavoli, es nem latszatkapcsolat.

Napi szinten osszejarunk, stb.

Igen, volt egy szinhazjegye, ami kb. 2ezer ft volt.

De ha engem pl. a szomszéd megkerne, hogy rosszul van, es segítsek, akkor azt mondod, hogy bocs, de nem mert szinhazba megyek???

Hát figy ez olyan hogy mintha a felesegednek, gyerekednek mondanad..hat en mindent eldobok erted? mindent, ha o rosszul lenne... hát kire szamithatunk, ha nem egymasra?? 😢


Szrtem egy lázas allapot, amikor ájulok elfele, 10napja szenvedek ezzel, mar felvágták 1x, es most masodx kertem csak most 1x, hogy segitsen, mert menni ae birok...nem hat az antibio se, a bakterium rament a csonthartyára... szóval nem egy szimpla fogfajas ez...


oda vissza max 1 ora az egesz. mindennel együtt. es a szinhaz este volt gondolom, ez meg du. lett volna. de a döbbenettől, mar erre ra se kerdeztem.

a szivem szakad meg.

Nem arra valók a rokonok hogy segítsük egymast?? Csak a szulinapi/karacsonyi vacsira, ajandekozasra, es a bulira, vagy mi??

Hat szerintem meg igenis arra való a rokonság, hogy tamogassuk segitsuk egymast jóban rosszban...

2018. márc. 26. 22:44
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Drága a benzin, de azért messze nem ennyire drága. Utálom a házbeli lakókat, de akár közülük is ha valakinek ilyen problémája lenne gond nélkül elvinném megyén belül. Sokszor nem értem az embereket.
2018. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

2 valaszolonak:

a lanyunk is beteg lett, magas lázzal...vele a férjem ment az orvoshoz.


De az en fogam se varhatott, a falat vakartam, es a szajsebesz már várt...igy en meg a kedves rokont kertem meg hogy vigyen el...

Csak odavisz, felkiser, megvár amig szanaszet vagják az inyemet, esetleg megnyugtat, kivaltja a századik gyogyszerem, es hazavisz. osszesen kb. 1 ora...

2018. márc. 26. 22:51
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a valaszokat...

inkabb kifakadas volt ez, mint kérdés amúgy, mert annyira fáj...😢😢😢

köszönöm

2018. márc. 26. 22:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Ó hogyne , nem is egyszer, sorozatosan. Engem se kis bajban, se nagy bajban nem szállítmányoz senki sehova, megoldom ahogy tudom. Vörös riasztásban, gyalogolok idegenben az utcán, meg ilyenek, itthon meg áll a kocsi és arra van használva, hogy 5 perc alatt legurulok a munkahelyre meg vissza (nem én).


Múltkor mentem kh-ba, befekvésre, az anyám simán aludt, horkolt. Régi kutyás barátném, akinek szakterülete volt pár éve még pont ahova mentem, a napokban kötötte a lelkemre, hogy soha többet nélküle. Tiszta pipa volt, hogy nem szóltam neki, mert ő reggel, hajnalok hajnalán el is jött volna velem a kórházba.

2018. márc. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!